insha

insha

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu38M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (38M) iOS indir Android indir

insha Android iOS Dijital Bankacılık Uygulaması

insha indir, Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından desteklenen Avrupa’nın ilk şubesiz ve tamamen faizsiz Android dijital bankacılık uygulamasıdır.

İlk olarak Almanya’daki kullanıcıların hizmetine açılan Android ve iPhone uyumlu dijital bankacılık uygulamasıdır. insha uygulaması şubesiz ve tamamen dijital bankacılık hizmetinin faiz sistemine sıcak bakmayan kişiler için tasarlanmıştır.

insha uygulaması sayesinde bankaya gitmeden, evrak imzalamadan ve çok kısa süre içerisinde ücretsiz olarak insha hesabı açarak tüm dijital işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Türkiye’ye 7/24 para transferi, tüm SEPA ülkelerine para gönderme ve dünyanın herhangi bir ATM’sinden para çekme işlemlerini yapabiliyor.

Tamamen faizsiz olan uygulama ile online alışveriş (3D güvenli ödeme) yapabilir, temasız işlem ve her yerde hızlı ödeme işlemi yapabilirsiniz. Mobil bankacılık işlemini güvenle yapabilir, zekat hesaplama, en yakın cami, kıble bulucu ve İslami fonksiyonlardan da faydalanabilirsiniz. Ayrıca hesap ve kart hareketlerini de kolay ve hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • N Kolay İnternet Bankacılığı N Kolay İnternet Bankacılığı
    TürkçeÜcretsiz55M
  • MobilDeniz indir MobilDeniz indir
    TürkçeÜcretsiz67M