Infix PDF Editor

Infix PDF Editor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.30
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu25.40 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (25.40 MB)

Infix PDF Editor Pdf Düzenleme Aracı

Infix PDF Editor indir, PDF dosyalarının düzenlenmesine imkan veren uygulamalar oldukça sınırlıdır. Infix PDF Editor iyi bir PDF düzenleme programıdır. Kullanıcılarına bir takım özellikler sunmasıdır. Infix PDF Editor, diğer pek çok PDF programı gibi ücretli bir uygulamadır. Uygulama satın alınmadan önce deneme sürümü kullanılarak denenebilir. Pdf düzenleme editörü, var olan tüm Windows sürümlerinde kullanılabilmektedir.

Infix PDF Editor Özellikleri Nelerdir?

Infix PDF Editor, klasik metin düzenleme programları kadar kullanışlıdır. Infix PDF Editor ile fontta ve metinde değişiklikler yapılabilir; resim ekleme ve değiştirme gibi pek çok işlem yapılabilir. Uygulama paragraf ve sütunların otomatik olarak düzenlenmesini sağlamaktadır. Elinizdeki PDF dosyalarının arasında kes, kopyala, yapıştır işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Infix PDF Editor ile bir PDF dosyası açtığınızda, belge üzerinden birden çok PDF dosyası araması yapabilirsiniz. Elinizde var olan farklı formattaki dokümanlardan PDF belge elde edebilirsiniz. Uygulamanın en sevilen tarafı obje kaldırma imkanının olması. Infix PDF Editor PDF düzenleme programının tek olumsuz yönü ise hazırlanan sayfalara logo ekliyor olması.

Infix PDF Editor Nasıl Kullanılır?

Infix PDF Editor‘ü öncelikle bilgisayarınıza indirmelisiniz. Uygulamanın deneme sürümünü pek çok sitede ücretsiz olarak görebilirsiniz. Uygulamayı indirme işleminiz birkaç dakika içinde sonlanacaktır. Doğrudan ücretli olarak tam sürüm almak isterseniz; uygulamanın kendi web sitesinden temin edebilirsiniz. Kurulum yönergelerini dikkatle takip ederek kurulumu yaptıktan sonra uygulamayı açıp dosyanızda gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB