HWiNFO64

HWiNFO64

Versiyon/Sürüm5.34
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.83 MB
ÜreticiMartin Malik
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win2000/Win8.1
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.83 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Sistem Özellikleri Analiz Etme Programı

Windows bilgisayarınızın tüm donanım özelliklerini ve sistem bilgilerini detaylı bir şekilde öğrenmenizde yardımcı programdır. Bilgisayarın özellikler hakkında vermiş olduğu detaylı bilgiler sayesinde PC sisteminin donanım bilgileri hakkında ince ayrıntısına kadar bilgi verecektir. Özellikle sistemin sorunları tespit ederek bilgisayarda bulunan problemleri çözmek için çözüm yolu geliştirecektir.

Sistem Bölümleri Tarayın

HWiNFO64 Windows PC Sistem Bilgisi Öğrenme Programı ile bilgisayarınızın sabit diski bölümlerinde belirlediğiniz alanlarda tarama yaptırıp sistemi konfigürasyonunun analiz edilmesi konusunda yardımcı oluyor. Bilgisayar donanımına ait tüm parçaları detaylı biçimde tüm detayları ile tarayarak marka, özellikleri ve sorunları hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. Bulduğu sistem hatalarını onarmak için otomatik çözüm yolu arayıp eski haline getirme çabasına giriyor. Donanımınızın işlemci tipi, anakart, hafıza, takılı sürücü ve ağ bağdaştırıcı özellikleri hakkında da HW iNFO programı ile bilgi sahibi olun.

Windows Sistemi Bilgisini Öğrenin

Bilgisayarınızın tüm sistem özelliklerini detaylı bir şekilde öğrenebileceğiniz program sayesinde bilgisayarınızda bulunan tüm donanımın markasına kadar öğrenebileceksiniz. İşlemcilerin çalışma sisteminde gerçekleşen tüm adımları, işlemci sıcaklığı, voltaj değerleri, S.M.A.R.T parametreleri, ve çeşitli donanım Windows özelliklerini HWiNFO64 download ederek bilgi sahibi olun. Tamamen ücretiz kullanabileceğiz yazılımdır.

Farklı Formatlarda Kayıt Yapın

HWiNFO64 Windows programı ile öğrendiğiniz tüm detaylı bilgileri rapor olarak sizlere sunulduğunda farklı formatlarda kaydetme imkanınızı bulunuyor. CSV, XML, HTML, MHTML ve diğer yazı formatları (metin belgesi) formatı yer almaktadır. Program Windows 64 bit işletim sistemleriyle uyumlu çalışabilmektedir.

Programın Ekran Görüntüsü

237 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AIDA64 AIDA64
  TürkçeÜcretsiz15.17 MB
 • Razer Game Booster Razer Game Booster
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Core Temp CPU Test Core Temp CPU Test
  İngilizceÜcretsiz1.14 MB
 • CPU-Z indir CPU-Z indir
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • HWiNFO64 HAKKINDA YORUM YAZIN