Hotspot Shield VPN iphone

Hotspot Shield VPN iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.8.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu65.8 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone, iPad ve iPod iOS 9.0
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (65.8 MB) iOS indir

Hotspot Shield iPhone için VPN Proxy ve Wifi Güvenliği

Hotspot Shield VPN indir, iPhone ve iPad mobil cihazlarınız üzerinden internette güvenli gezinti ve yasaklı sitelere giriş için ücretsiz VPN ve Proxy uygulamasıdır. Herhangi bir filtrelemeye maruz kalmadan internet üzerinde rahatça gezilmesini sağlayan mobil uygulamadır.

Özellikle yasaklı sitelere giriş için kullanılan ücretsiz VPN uygulaması cihazınız ve IP adresinize ait bilgileri girdiğiniz siteler üzerinde anonim olarak yayınlar. Yani Türkiye üzerinden giriş yapıyorsanız başka bir ülkenin proxy ayarlarını kullanarak konum ve IP bilgilerinizi gizler. Bağlandığınız Wifi ağına göre bu bilgileri bazen çeşitlilik gösterebilir ve riskler içerebilir.

Hotspot Shield VPN iphone ile internete giriş yaptığınız andan itibaren karşı tarafa gönderilen ve gelen verileri en aza indirir ve internetten tasarruf etmiş olur. En çok masaüstü bilgisayarda kullanılıyor olsada iPhone için uyumlu sürümünü hemen indir butonundan download edebilir. Android cihazlarınız için indirmek için Hotspot Shield Android ve Hotspot Shield indir bağlantısını ziyaret ederek ücretsiz indirme gerçekleştirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB