Homefront Türkçe Yama

Homefront Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.85 MB
ÜreticiOyunçeviri
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.85 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

FPS Oyunu Homefront Türkçe Yama Sürümü

FPS savaş Windows uyumlu Homefront Türkçe PC oyununun senaryosunu daha iyi anlayıp oynamak ve görevleri başarıyla gerçekleştirmek için Türkçe yama geliştirilmiştir. Bu sayede oyunun her bölümünü net anlayıp karşınıza çıkan askeri güce karşı etkili savaşacaksınız.

Homefront FPS Oyunu Hikayesi

2011 yılında oyun severlerle buluşan oyun büyük ilgi görmüş ve hikayesini net anlayabilmeniz için Homefront Türkçe yaması oyun severlere ücretsiz sunulmuştur. Oyun Amerika’nın bir eyaletinde yabancı asker güçlerine karşı ülkeyi savunmak adına senaryolanmıştır. Sizlere karşı koymaya çalışan güçlere karşı etkili savaşarak imha etmeniz gerekiyor. Bu hikayeyi daha iyi anlayıp etkili bir oyun oynamanız için Homefront oyunu türkçe yama %100 indirip kurmanız gerekiyor.

Homefront Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

Oyunda geçen konuşmaları Türkçe altyazı şeklinde bize sunan yama ile anlamakta zorluk yaşadığımız kısımları kolaylıkla anlamamızı sağlıyor. Homefront Türkçe yamayı doğru yere atmanız Türkçe dil desteğini aktif hale getirmede önemli rol oynuyor. Türkçe yamayı oyunun sistemde kurulu olduğu klasöre kurmanız yamayı doğru bir şekilde çalıştıracaktır. Sevilerek oynanan bir çok oyunun Türkçe dil paketi ek paketleri gibi dosyaları oyun yamaları indir kategorimizden kolay bir şekilde indirme imkanınız bulunmaktadır.

Önemli Not: Homefront Türkçe Oyunun ayarlar kısmına girip yamayı kurduktan sonra altyazı metinlerini aktifleştirmeniz gerekiyor.

Yama Oyunun Ekran Görüntüsü

450 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Half Life:Bot Paketi Half Life:Bot Paketi
  TürkçeÜcretsiz742 KB
 • Alan Wake Türkçe Yama Alan Wake Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz826 KB
 • Far Cry 4 % 100 Türkçe Yaması Far Cry 4 % 100 Türkçe Yaması
  TürkçeÜcretsiz 2.5 MB
 • Crysis 2 %100 Türkçe Yama Crysis 2 %100 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz278 MB
 • Homefront Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN