Hideman VPN

Hideman VPN

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.87 MB
ÜreticiHideman Ltd
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.87 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Hide Man Yasaklı Sitelere Giriş

İnternetin yaygınlaşması ve hemen hemen herkesin kullanmaya başlaması yeni sorunları da beraberinde getirmiştir. Bazen sitelerin engelli olması kullanıcıların girememesine neden olmaktadır. İşte tam bu noktada devreye engelli sitelere girme programı girmektedir. Hideman VpN engelli olan web sayfalarına ve oyun sitelerine kullanıcıların erişmesini sağlamaktadır.

Programın Özellikleri

Engelli sitelere girme programı olarak kullanılan Hideman VPN’nin birçok özelliği bulunmaktadır. Yasaklı sitelere sizin IP adresinizi bildirmeden girme imkânı sunar. Sizin internet üzerinden anonim olarak gezinmenize yardımcı olur. Türkiye’de bulunan engelli sitelere başka ülkelerin sunucularından bağlanmanıza imkân tanır. Program ilk 1 ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. 1 aylık deneme sürümünü kullanarak memnun kalmanıza göre satın alma şansınız vardır.

Aynı zamanda program sayesinde zararlı sitelerden bilgisayarınız korunmaktadır. Böylece bir anti virüs programı işlevi görür. Deneme sürecinde kullandıktan sonra kullanma sürenize göre haftalık, aylık ya da yıllık olarak üyelik alabilirsiniz. Sosyal paylaşım sitelerinin yasaklandığı dönemlerde program sayesinde üyesi olduğunuz siteye giriş imkânınız bulunur.

Hideman VPN Programı Nasıl Kurulur?

Windows işletim sistemlerinin tümünde kurulumu sağlanmaktadır. Bunun için internet üzerinden programı indirip kurulumunu sağlayabilirsiniz. Dil desteği İngilizce olsa da size gösterilen yönergeleri takip ederek kolaylıkla kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Hideman Programı Nasıl Kullanılır?

Programı çift tıklayarak açın. Daha sonra bağlan seçeneğine tıklayın. Buradan rahatlıkla istediğiniz siteye bağlanabilirsiniz. Ayrıca otomatik simgesinden konumunuzu değiştirmeniz mümkündür.

5965 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CyberGhost VPN CyberGhost VPN
  İngilizceÜcretsiz15.55 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • Hideman VPN HAKKINDA YORUM YAZIN