Hello Neighbor

Hello Neighbor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DiltinyBuild
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid 7.0 ve iOS iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Hello Neighbor Android iOS Macera Dolu Korku Oyunu

Hello Neighbor indir, TINYBUILD tarafından mobil cihazlar için geliştirilen gizliliğe dayalı ücretsiz ve en popüler Android korku oyunudur.

Gizlilik esaslı korku oyunu olan Hello Neighbor oyunu PC platormlarından sonra Android ve iOS iPhone cihazlara çıkış yapmıştır. Korku oyununda komşusunun evinde bulunan bodrum katındaki sırrı merak eden bir karakterin yerine geçiyorsunuz. Eve girmenin yollarını bulmak için gelişmiş yapay zeka hareketini öğreniyor! Yapay zekanın gücünü gösteren harika bir mobil korku oyunu olduğunu söyleyebilirim.

Hello Neighbor oyunu aynı isim ve kaliteli grafiği ile karşımıza çıkıyor. Korkunç sırlarla dolu olan eve girip, odalarda ilerliyor ve evden çıkmaksa hiç kolay olmayacak gibi görünüyor. Gerilim dolu anlar yaşamnızı sağlayan ve hareketleriniz yapay zeka tarafından takip edildiğini hatırlatmakta fayda görüyorum.

Ayrıca oyun içerisinde kritik noktalara yerleştirilen kamera ve tuzaklar ile yapay zekayı atlatabilmeniz çokda kolay gibi görünmüyor. Tüm dikkatinizle oynamanız gereken oyunda bölümleri geçtikçe puan kazanıyor ve evde bulduğunuz öğelerle karşınıza çıkanlar etksiz hale getirmeye çalışıyorsunuz.

Eğer korku oyunlarını oynamayı seviyorsanız mutlaka Hello Neighbor korku oyununu  ücretsiz indirip oynamanızı tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • BlockStarPlanet BlockStarPlanet
    İngilizceÜcretsiz 97 MB
  • Spinner io Spinner io
    İngilizceÜcretsiz38M