Halkbank Mobil

Halkbank Mobil

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu305 KB
ÜreticiT. HALK BANKASI A.S.
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (305 KB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Halkbank Mobil Android Bankacılık Takip Uygulaması

Halkbank şubesine gitmeden internet bağlantınız ile online tüm bankacılık işlemini sürdürebilmenizi kolaylaştıran güvenli android iphone uygulamasıdır. Finansal özelliklerinden faydalanarak iç ve dış piyasanın takibini sürdürebilir tüm gelişme ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Sizler için hizmet verilen haberlere göz atıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

halkbank mobil1

Modern Ara Yüzü ve Güvenlik Sistemi

Halbank mobil android ios uygulaması mobil bankacalığı kolay takip edebilmeniz için hazırlanan ücretsiz Türkçe dil desteği sayesinde kolay kullanım için hazırlanmıştır. Modern kolay kullanım ara yüz ekran teması ile Halkbank bankası müşterisi yada müşterisi olmayan diğer kullanıcılarda uygulamadan faydalanabileceklerdir. Hızlı ve güvenli şekilde bankacılık işlemlerinizi Mobil Şube kısayolunu kullanarak sürdürün.

Takip Sistemi

Halkbank mobil android iphone bankacılık ile Halkbank hesap hareketlerinizi, kredi kartı bilgilerine, borçlarınızı ve EFT işlemlerini gerçekleştirmek artık çok kolay ve oldukça güvenli ve hızlıdır. Günlük ödemelerinizi öğrenebilmek için “Ajanda” kısmından öğrenip takip edin. Uygulama ile ilgili sorunlarınızı ise “Söz Sizde” alanına girip ilgili sorunlarınızı bildirip Halkbank müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz.

Bankacılık mobil andorid ve ios sürümleri için geliştirilen uygulama gerekli eksikliklerini giderebilmek ve yeni özellikleri faaliyete geçirebilmek adına sürekli olarak güncellenmektedir. Halkbank Mobil uygulaması ile şu aşamada her ne kadar önemli eksiklikleri bulunsada tüm bankacılık işlemlerinizi ve bilgileriniz hakkında gerekli bilgiye ulaşabileceksiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

295 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Maximum Mobil Maximum Mobil
  TürkçeÜcretsiz118 MB
 • GarantiOne GarantiOne
  TürkçeÜcretsiz128 MB
 • Axess Mobil indir Axess Mobil indir
  İngilizceÜcretsiz67.7 MB
 • KrediGO KrediGO
  TürkçeÜcretsiz29.9 MB
 • Halkbank Mobil HAKKINDA YORUM YAZIN