Halkbank Mobil

Halkbank Mobil

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu305 KB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Halkbank Mobil Android Bankacılık Takip Uygulaması

Halkbank Mobil şube indir, Halkbank mobil uygulamasıyla internet bankacılığı işlmelerinizi, halkbank mobil bankacılığı girişiniz ile yapabilirsiniz. Android uygulamasıyla bankaya gitmeden internet bağlantınız ile online tüm Halk bank bankacılık işlemini online olarak android iphone işletim sistemli mobi cep cihazlarınız ile rahatça halledebilirsiniz. Halkbank internet bankacılığı kişisel bir çok ihtiyacınızı, finansal özelliklerinden faydalanarak iç ve dış piyasanın takibini sürdürebilir tüm gelişme ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Sizler için hizmet verilen haberlere göz atıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

halkbank mobil1

Modern Ara Yüzü ve Güvenlik Sistemi

Halbank mobil android ios uygulaması mobil bankacılığı kolay takip edebilmeniz için hazırlanan ücretsiz Türkçe dil desteği sayesinde kolay kullanım için hazırlanmıştır. Modern kolay kullanım ara yüz ekran teması ile Halkbank bankası müşterisi yada müşterisi olmayan diğer kullanıcılarda uygulamadan faydalanabileceklerdir. Cep online şube uygulaması ile hızlı ve güvenli şekilde bankacılık işlemlerinizi Mobil Şube kısayolunu kullanarak sürdürün.

Takip Sistemi

Halkbank mobil android iphone bankacılık ile Halkbank hesap hareketlerinizi, kredi kartı bilgilerine, borçlarınızı ve EFT işlemlerini gerçekleştirmek artık çok kolay ve oldukça güvenli ve hızlıdır. Günlük ödemelerinizi öğrenebilmek için “Ajanda” kısmından öğrenip takip edin. Uygulama ile ilgili sorunlarınızı ise “Söz Sizde” alanına girip ilgili sorunlarınızı bildirip Halkbank müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz.

Bankacılık mobil andorid ve ios sürümleri için geliştirilen uygulama gerekli eksikliklerini giderebilmek ve yeni özellikleri faaliyete geçirebilmek adına sürekli olarak güncellenmektedir. Halkbank Mobil uygulaması ile şu aşamada her ne kadar önemli eksiklikleri bulunsada tüm bankacılık işlemlerinizi ve bilgileriniz hakkında gerekli bilgiye ulaşabileceksiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • N26 The Mobile Bank N26 The Mobile Bank
    ingilizceÜcretsiz21.00 MB
  • PTT Bank PTT Bank
    TürkçeÜcretsiz25.00 MB