Coffee Stack Apk indir

Coffee Stack Apk indir

Versiyon/Sürüm2.0.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu101.9 MB
ÜreticiRollic Games
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Ağustos 2022

Coffee Stack 3D Kahve Dükkanı Oyunu

Coffee Stack APK indir, Android 3D kahve temalı kupa yığını oyunudur. Coffee Stack oyununda kendi kahve dükkanınızı tasarlayarak müşterinize hizmet edin.

Coffee Stack APK Android oyunu içerisinde başlangıçta bir kahve fincanı ile başlıyor ve diğer fincanları toplayarak ilerliyorsunuz. Kahverilerinizi doldurma, tatlandırma ve müşterileri satışlar yapıyorsunuz.

Coffee Stack Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna bir kahve fincanı ile başlıyor ve platformda bulunan diğer fincanları toplayarak ilerliyorsunuz. Coffee Stack APK Android oyununda kahve fincanlarınızı toplayın, bir sıraya koyun ve lezzetli içeceklerinizi müşterilerinize satarak para kazanın. Tatlı kapuçinolar, latteler ve frappuccinolara dönüştürebilirsiniz.

Oyunda sevimli kapakları fincanınıza takarak müşterinize servis edebilirsiniz. Bir sanat eseri kahve fincanınız var ve güzel kulplar ekleyerek hizmet edin. Coffee Stack 3D APK oyununda en sevdiğiniz barista elini seçerek en iyi içecekleri nasıl yapacağınız gösterebilirsiniz. Oynarken nefis tarifleri kahvenize ekleyerek ilerleyebilirsiniz.

Coffee Stack APK Android indir

Oyunda kendi kahve dükkanınızı tasarlayarak satışlar yapabilir ve böylelikle para kazanırsınız. Coffee Stack APK Android oyununda kendi şirketinizi dekore edebilir ve para kazandıkça daha fazla yükselebilirsiniz.

Coffee Stack Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=markergame.coffeestack&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Bridge Race Apk indir Bridge Race Apk indir
    TürkçeÜcretsiz192 MB
  • Xbox Game Pass Apk indir Xbox Game Pass Apk indir
    TürkçeÜcretsiz60 MB
  • Coffee Stack Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN