GTASA Crazy Trainer 151

GTASA Crazy Trainer 151

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Puan 3,50 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

GTA San Andreas Oyunu için Crazy Trainer Yama Paketi

GTASA Crazy Trainer 151+ indir, GTA San Andreas oyunu için 150’den fazla yamayı aktif hale getirebileceğiniz eklentidir. Mod download ederek pc oyununaa yüklediğiniz birçok yamayı aktif edebilirsiniz.

GTASA Crazy Trainer Ne İşe Yarar

Bildiğiniz üzere GTA oyunlarına ekleyeceğiniz yamalar oyunu dahada keyifli hale getirmektedir. GTASA Crazy Trainer 151 ile, oyunda sınırsız can, para, arabalar ve çeşitli silahlar sizi bekliyor. Oyunda ayrıca araba garajları ekleyip teleport özelliğini aktif etmektedir.

San Andreas Trainer dosyasının aktif çalışabilmesi için oyunun bilgisayarda kurulu olduğu gta klasörü içerisinde çalıştırmanız gerekiyor. GTA-SA Crazy Trainer.exe dosyasını oyun kapalıyken çalıştırın. Kurulum bittikten sonra indirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan diğer dosyaları oyun klasörü içerisine atmanız gerekiyor.

Önemli Not: San Andreas oyununu Multiplayer modunda oynarken her kullanıcı için adaletli ortamın sağlanabilmesi açısından mutlaka yüklemeniz gerekiyor. Gta 5 oyunun son versiyonu olan ve mobil cihazlarda oynayabileceğiniz modunu Gta 5 android apk konumuzu inceleyip mobil cihazlarınıza indir yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • GTA 5 Pokemon Modu GTA 5 Pokemon Modu
    TürkçeÜcretsiz4.32 KB
  • GTA San Andreas indir GTA San Andreas indir
    İngilizceÜcretsiz26M