GTA Vice City Türkçe Yama

GTA Vice City Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu91.84 MB
ÜreticiGTA Mods
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (91.84 MB)

GTA (Grand Thef Auto) Oyunu için Yüzde 100 Türkçe Yama

GTA Vice City Türkçe yama indir, GTA (Grand Theft Auto) oyunu için % 100 Türkçe dil yama paketidir. Rockstar Games tarafından hazırlanan GTA (kötülük şehri) ilk versiyonu için İngilizce menüleri, diyalogları ve mesajları Türkçe’ye çeviriyor.

Yama sayesinde oyundaki donma problemleri ve menüdeki son yazılar hariç herşey test edilerek ortadan kaldırıldı. Menüde yer alan bazı yazılar düzenlenmiş olup daha düzgün şekilde yansıtıldı. Tüm harfler küçük olacak şekilde ayarlanıp oyunda yer alan motor, 2 teker ve ön kaldırma hataları giderildi. GTA Vice City Türkçe Yama ile oyunu halen oynayanlar varsa tamamıyla Türkçe olarak oynamanız imkan tanıyacaktır.

GTA Vice City oyununda, bazı orjinal dosyalar donma ihtimali göz önünde bulundurularak orjinal haliyle bırakıldı. Kahramanımıza gelen telefon görüşmeleri düzeltilerek Türkçe çeviri hataları giderildi. Araç gereç dükkanında bulunan kasap bıçağı (döner bıçağı) olarak değiştirildi. Oyun yazılarında Türkçe karakter (ç,ö,ğ,ı,ş ve ü) harfleri kullanılmadı. Ayrıca oyundaki ingilizce kelimeler dilimizin anlamına çevrilerek kullanılmıştır.

Oyunun yama haricinde tamamıyla Türkler için geliştirilmiş modunu indirmek için bağlantıya gidin ve bilgisayarınıza ücretsiz indirin

  Benzer Programlar

 • Grand Theft Auto V : The Manual Grand Theft Auto V : The Manual
  İngilizceÜcretsiz204M
 • GTA 5 Pokemon Modu indir GTA 5 Pokemon Modu indir
  TürkçeÜcretsiz4.32 KB
 • GTA Vice City Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN  GTA Vice City Türkçe Yama Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   utypy58hfjlşwr Güzel bir oyunn tebrikler

  2. Anonim dedi ki:

   iyiçok bayıldım