GTA San Andreas Tofaş Şahin Yaması

GTA San Andreas Tofaş Şahin Yaması

Versiyon/SürümŞahin Yaması
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13 MB
Üreticigtainside
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi18 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13 MB)

GTA San Andreas Oyunu Tofaş Şahin Araba Yaması

GTA San Andreas Tofaş Şahin Yaması indir, GTA San Andreas oyunu sevenler için hazırlanan San Adreas oyununun Tofaş Şahin yamasıdır. Türkiye’de Şahin arabasını seven ve kullanan tutkunlar için hazırlanan yama sayesinde oyunda Şahin otomobilini kullanabiliriz.

GTA San Andreas Şahin Yaması Nasıl Kurulur?

İndirdiğiniz RAR klasörü içerisinde .dff ve .txd uzantılı dosyaları yükleme yapmadan önce size oyunda bulunan herhangi bir aracın hangisiyle değişeceğini göstermektedir. Örnek olarak belirtecek olursak greenwood.txd ve greenwood.dff dosyalarıyla değiştirdiğinizde greenwood arabası oyundan kalkıp yerine tofaş şahin arabası eklenecektir. Oyun içerisinde beğenmediğiniz bir araba varsa değiştirebiliriz. GTA San Andreas Şahin Yaması ücretsiz indirebilirsiniz.

Öncelikle indirdiğiniz Gta Tofaş yama RAR dosyası içerisindeki .dff ve .txd uzantılı dosyaları masaüstüne çıkartın. GTA San Andreas oyununun bilgisayarda yüklü olan klasörünü bulun ve Models klasörüne girin. Model klasörü içerisinde bulunan gta3.img dosyasını img tool programını kullanarak içeriğini açın. Karşınıza araba dosyaları çıkacaktır bu noktada değiştirmek istediğini arabayı seçin ve indirdiğiniz GTA San Andreas Tofaş Şahin Yaması dosyaları atın.

Önemli Not: Yalnız .dff ve .txd uzantılı olan dosyaların isimlerine bakın ve img tool ile açtığınız gta3.img dosyasını içinden bulduğunuza dikkat edin.

  Benzer Programlar

 • Grand Theft Auto V : The Manual Grand Theft Auto V : The Manual
  İngilizceÜcretsiz204M
 • GTA 5 Pokemon Modu indir GTA 5 Pokemon Modu indir
  TürkçeÜcretsiz4.32 KB
 • GTA San Andreas Tofaş Şahin Yaması HAKKINDA YORUM YAZIN



  GTA San Andreas Tofaş Şahin Yaması Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. ali dedi ki:

   Beyyyyyyyyylllllllllllllllleeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bu mod harikaaaaaaaaaaaaaaaa!