GTA San Andreas 100% Save

GTA San Andreas 100% Save

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Puan 4,80 .5)
Loading...
Versiyon/SürümGTA San Andreas Save
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu54.6 KB
ÜreticiYok
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (54.6 KB)

GTA San Andreas Oyunu Bitirilmiş Save Dosyası

GTA oyunu seven kullanıcılar için oyunun tüm görevleri tamamlanarak severlerine sunulmaktadır. GTA San Andreas 100% Save paketinde oyunun bütün arabaların ve haritaların açılmış halini kolaylıkla indir yapacağınız dosyalar yer almaktadır. Binlerce oyun sever tarafından zevkle oynanan oyunun tüm görevleri bitirilmiş ücretsiz bilgisayarınıza download etmeniz için paylaşılmıştır. Sizde Sevdiğiniz bir tamamlanmış bitmiş Hazır Save Dosyasını seçekerek  gerekli dizine  yapıştırarak  oyun içerisinde güzel deneyimler kazanabilirsiniz.

GTA San Andreas 100% Save

GTA San Andreas save

GTA San Andreas Save Dosyası Bilgi

GTA Bitmiş Hazır Save Dosyası ile artık tek tek görevleri bitirmek için çaba harcamanıza gerek yok bu save dosyası sayesinde tüm görevleri tamamlamış bir şekilde oyuna ulaşabilirsiniz. GTA San Andreas 100% Save dosyasını indirdiğiniz de bilgisayarınız GTA save dosyası hangi diskinde bulunuyorsa save dosyasını oraya kopyala yapıştır yapmalısınız.

Bilgisayarın C diskinde kurulu ise oyunu klasörünü bulup save dosyasını atarak çalıştırabiliriz. Herhangi bir kurulum gerektirmiyor sadece save dosyanızı oyunun kurulu olduğu yere doğru bir şekilde atmalıyız. Daha sonra oyuna girdiğimizde tüm bölümleri tamamlandığını görebileceksiniz. Artık sizlerde mafyalar arasında lider konuma gelmek istiyorsanız hemen paketi www.indirson.com sitesinden tedarik edin. Keyifli eğlenceli zamanlar dileriz. yine aynı şekilde GTA 5 save şifre dosyası için GTA 5 %100 save indir konumuzu ziyaret edebilirsiniz

GTA Bitmiş Hazır Save Dosyası Oyunu Ekran Görüntüsü

16335 kez indirildi

Benzer Programlar

 • GTA 5 Duvar Kağıtları GTA 5 Duvar Kağıtları
  İngilizceÜcretsiz7.32
 • GTA 5 North Yankton Loader GTA 5 North Yankton Loader
  TürkçeÜcretsiz0.32 MB
 • GTA 5 Trainer GTA 5 Trainer
  TürkçeÜcretsiz1.70 MB
 • GTA 5 PUBG Modu GTA 5 PUBG Modu
  İngilizceÜcretsiz35 MB
 • GTA San Andreas 100% Save HAKKINDA YORUM YAZIN