GTA IV Türkçe Yama

GTA IV Türkçe Yama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.17 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.17 MB)

GTA 4 Türkçe Dil Paketi Programı

GTA IV Türkçe Yama indir, GTA oyun severleri için GTA 4 Türkçe Yama dil paketi sayesinde oyunu tamamen Türkçe oynayabileceksiniz. Oyunda bulunan alt yazıların Türkçe bir şekilde çevrildiğini göreceksiniz. Böylelikle oyunda verilen görevleri ne için kim için yapıldığın ve oyunun amacının ne olduğunu daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Dil dosyası %100 Türkçe çeviri sağlamaktadır.

GTA IV Türkçe Yama

son sürüm

GTA 4 Türkçe Yama Kurulumu

Bilgisayarımızda oyunun kurulu olduğu klasöre yamayı atarak kullanımından faydalanabiliriz. GTA IV Türkçe Yama kolay kurulum sırasında oyunun kurulu olduğu yere kurulmasını tercih ederseniz paket sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Milyonlarca kullanıcısı bulunduğu için oyun her geçen gün gelişiyor oyun severlere eğlenceli zaman geçmesini sağlıyor. GTA 4 oyunu Türkçe Yaması tamamen ücretsiz olup kolayca bilgisayarınıza download edebilirsiniz. Bilgisayarımıza yamayı kurduğumuzda herhangi bir perfonmans düşüklüğü yaşamatmadan oyunun eskisi gibi hızlı bir şekilde oynayabiliyoruz. Ücretsiz  %100 Türkçe Yama paketi sayesinde gta4 oyununu oynarken ayrı keyif  alarak oyunu daha iyi yönetebileceksiniz. Gta oyununu son versiyonunu Gta Türk yama paketi konumuzu ziyaret ederek indirebilirsiniz.

GTA IV Türkçe Yama Oyunu Ekran Görüntüsü

GTA IV Türkçe Yama GTA IV Türkçe Yama1 indirson

    Benzer Programlar

  • GTA 5 Pokemon Modu GTA 5 Pokemon Modu
    TürkçeÜcretsiz4.32 KB
  • GTA San Andreas indir GTA San Andreas indir
    İngilizceÜcretsiz26M