GTA 5 Tofaş Modu

GTA 5 Tofaş Modu

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu26.18 MB
ÜreticiGTA 5 Mods
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (26.18 MB)

GTA 5 Oyunu Tofaş Arabası Şahin Kartal Doğan Modu

GTA 5 Tofaş Şahin modu indir, ülkemizde popüler olan Tofaş model Şahin, Kartal ve Doğan model araçları oyuna ekleyen ücretsiz GTA 5 modudur. Bilgisayarınızda ücretsiz indirip oynayabileceğiniz GTA 5 oyunu için Tofaş araba modelleri paketidir.

Tofaş model araçların GTA 5 oyununa yüksek çözünürlükte eklenerek oyunda doğan, kartal ve şahin model arabaları sürebileceklerdir. Los Santos sokaklarında GTA 5 Tofaş Modu ile sürüş yeteklerinizi gösterebilir ve asfaltta gerçekte olduğu gibi drift yapabilir ve sıfır çizerek lastik yakabilirsiniz.

GTA 5 Tofaş Modu ile oyuna eklenilen kartal, doğan, şahin araçlarını Customs araç modifiye garajlarında modifiye edebilirsiniz. Tofaş model arabalarınıza jant, neon ışıklar, motor geliştirmeleri ve rengini değiştirebiliyoruz. Bunların yanı sıra bu mod ile FPS kamare açısını kullanarak aracın iç kokpitinde kullanabilmemiz mümkün hale geliyor.

GTA 5 Tofaş Modu Nasıl Kurulur Yapılır

Öncelikle bilgisayarınızda Open IV Package Installer adlı programın yüklü olması ve varsa çalıştırmanız gerekiyor. Bu program açıldıktan sonra GTA 5 Windows versiyonunu seçin açılan verilerden GTA5.exe’nin bilgisayarda bulunduğu klasörü seçin ve continue tuşuna tıklayın. www.indirson.com/open-iv-package-installer

Bu aşamadan sonra GTA 5 oyun dosyaları karşınıza gelecektir. Bu kısımda OPEN IV programının üst bölümünde yer alan edit mode tuşuna tıklayıp indirdiğiniz GTA 5 Tofaş Modu’nun arşiv dosyasını Winrar ile açın ve aşağıda listelenen konumlara dosyaları sürükle bırak yöntemi ile kopyalayın.

premier.yft, premier.ytd, premier_hi.yft dosyalarını x64e.rpf\\levels\\gta 5\\vehicles.rpf konumuna,

prem_exhaust1_mod.yft, prem_exhaust2_mod.yft, prem_skirt_f_mod.yft prem_skirt_mod.yft, prem_spoiler_mod.yft dosyalarını x64i.rpf\\levels\\gta 5\\vehiclemods\\premier_mods.rpf konumuna,

Eğer Kartal, Doğan ve Şahin arabanızın arkadan çekişli olmasını diliyorsanız handling.meta dosyasını update\\update.rpf\\common\\data konumuna kopyalayın.

Çok Önemli Not: Tofaş Modu GTA 5‘in resmi modu olmadığı için sunuculardan banlanabilir veya başka bir sorunlar meydana gelebilir. Online modunda açmamanızı önerir ve çıkabilecek tüm sorunların kullanıcıya ait olduğunu bildirir sitemiz hiçbir sorumluluğu kabul etmediğini değerli kullanıcılarımıza söyleriz.

Gta serisinde Gta kurtlar vadisi modulunu yüklemek ve oyunda farklı heycanlar yaşamak için Gta kurtar vadisi konu muzu ziyaret edebilirsiniz.

Alternatif dosya indir butonundaki dosyada sorun yaşayanlar buradan farklı bir dosya indirebilirler. Buradan indir

  Benzer Programlar

 • Grand Theft Auto V : The Manual Grand Theft Auto V : The Manual
  İngilizceÜcretsiz204M
 • GTA 5 Pokemon Modu indir GTA 5 Pokemon Modu indir
  TürkçeÜcretsiz4.32 KB
 • GTA 5 Tofaş Modu HAKKINDA YORUM YAZIN  GTA 5 Tofaş Modu Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. emre dedi ki:

   oyun güzelmi

  2. Anonim dedi ki:

   şimdi indiriyorum

  3. Anonim dedi ki:

   indirdim ama yükleyemedim.