GTA 5 Pc Hileleri

GTA 5 Pc Hileleri

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.22 KB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.22 KB)

GTA 5 Bilgisayar Para, Araba, Silah ve Diğer Online Pc Hileleri

GTA 5 Pc Hileleri indir, Grand Theft Auto 5 Online oyunu için bilgisayar ve PS oyun konsollarında kullanabileceğiniz tam hile paketidir. İçerisinde jet, sınırsız para, araba, silah, telefon, ölümsüzlük ve çok sayıda hileleri bulabilirsiniz. GTA 5 oyununa farklı bir oyun tecrübesi getiren hile paketini indirmenizi tavsiye ediyorum.

Oyunun temel kurallarıyla oynamanın dışına çıkmanızı ve farklı bir GTA 5 oyun deneyimi yaşamanıza neden olacak hile kodlarıdır. Bu hileleri kullanarak ihtiyacınız olan herşeyi kolaylıkla elde edebilirsiniz. GTA 5 bilgisayar hileleri sayesinde oyun kahramnına çok farklı yetenekleri olabilecek, karakteri sarhoş yapan, yüksek tepeden aşağıya atlamasını sağlayan ilginç ve çok komik anlara şahit olacaksınız.

GTA 5 Pc hileleri, oyunun fizik kurallarını alt üst edebilen ve hava şartlarını istediğiniz gibi değiştirebilen kodlar yer almaktadır. Oyunda sahip olmayı hayal edemeyeceğiniz araba, jet uçağı ve para hilesi yaparak oyunu daha keyifli hale getirebileceksiniz.

GTA 5 Bilgisayar Hileleri Nasıl Kullanılır

Hile paketi ile oyunda sadece görevler haricinde yani online modunda değilde serbest oyun modunda oynarken aktif edebiliyorsunuz. Hileler aktifken online olara görev yapmaya başlarsanız tüm hileler otomatik olarak devre dışı kalmaktadır. Yalnız bazı hilelerin etkisi aktif olmakta ve arka arkya girdiğinizde hilelerin gücü artmaktadır.

Bilgisayarda Türkçe hileleri kullanabilmek içinse bir telefon numarası arıyormuş gibi kodları giriyor ve arama tuşuna basarak hileleri aktif hale getirmiş oluyorsunuz. Gta 5 oyununun android apk sürümünü mobil telefonlarda oynamak isteyenler için gta 5 apk versiyonunu kullanabilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Grand Theft Auto V : The Manual Grand Theft Auto V : The Manual
  İngilizceÜcretsiz204M
 • GTA 5 Pokemon Modu indir GTA 5 Pokemon Modu indir
  TürkçeÜcretsiz4.32 KB
 • GTA 5 Pc Hileleri HAKKINDA YORUM YAZIN  GTA 5 Pc Hileleri Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Bok bir oyun dedi ki:

   sevmedim oyunu