GTA 5 Natural Vision Mod

GTA 5 Natural Vision Mod

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/SürümNatural Vision Remastered
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

GTA 5 Natural Vision Gerçekci 4K Kalitede GTA 5 Grafik Modu

GTA 5 Natural Vision Remastered indir, GTA 5 oyununda gerçekci hava görünümü, kaliteli ışık sistemi ve çok daha gerçekci grafik ekran sağlamaktadır. GTA 5 natural vision graphics modunu online modda açmanızı tavsiye ediyoruz.

Önemli Not: GTA 5 Natural Vision Remastered modu resmi GTA 5 modu değildir. Eğer lisanslı oyuna sahipseniz bu modu kullandığınızda banlanmanıza sebep olabilir. Modun kullanımından meydana gelebilecek bütün sorunlar kullanıcıya aittir. Ayrıca modun sorunsuz çalışabilmesi için VisualV Modu’nu yüklemeniz gerekmektedir.

GTA 5 Natural Vision Grafik Modu Nasıl Yapılır

GTA 5 oyununu gerçeğe yakın grafik çözünürlüğü kalitesini artıran oyun modudur. Oyun oldukça yüksek kalitede çözünürlüğüne sahip olsada sunmuş olduğu renk paleti istediğimiz görüntüyü sağlayamadığı aşikar. GTA 5 Natural Vision Modu NVR grafik modu desteği ile oyuna gerçekci bir atmosfer ortaya koyuyor.

GTA 5 Natural Vision mod temel olarak oyundaki ışık sistemini, hava durumunu, çevre ve ortam renklerini 4K olarak ekranlarınıza yansıtıyor. Güney Kaliforniya bölgesinde meydana gelen manzaralardan esinlenerek mod tasarlanmıştır. Tamamen ücretsiz 4K GTA 5 grafik modu tam 1200 saat harcanarak oluşturulmuştur.

Not: Oyun modunun kurulumu ve nasıl yükleyeceğinizi öğrenebilmek için indirdiğiniz dosyaların içerisinde README dosyasında detaylı olarak anlatılmaktadır.

    Benzer Programlar

  • GTA 5 Pokemon Modu GTA 5 Pokemon Modu
    TürkçeÜcretsiz4.32 KB
  • GTA San Andreas indir GTA San Andreas indir
    İngilizceÜcretsiz26M