GTA 5 Hileleri

GTA 5 Hileleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.41 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.41 MB)

GTA 5 Oyunu PC ve PlayStation için Hile Paketi

GTA 5 Hileleri indir, Grand Theft Auto 5 oyunu için PlayStation 3, 4, Pc veya Xbox One hile paketidir. Para, silah, eşya, araba ve diğer araç gereçler için GTA 5 hileleri bulunmaktadır. Oyunu eğer şifre girerek hileli oynamak istiyorsanız bu paketi ücretsiz indirip tüm hilelere ulaşabilirsiniz.

Hile paketi içierisinde 3 adet resim bulunuyor. Bu resimleri pc ekranında açarak oyun oynarken istediğiniz hile şifresini girerek istediğinize sahip olabilirsiniz. GTA 5 Hileleri içerisinde araba hileleri, para hileleri, oyuncu hileleri, Dünya hileleri, çatışma ve eşya hilelerini bulabilirsiniz. Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA’nın 3 ve 4’deki sürümüne göre biraz fazla ve karışık tuş kombinasyonları var. Bu yüzden hileleri girmeden önce oyunun duraklatmanız sizin yararınıza olacaktır.

GTA 5 oyunu ilk çıkışından bugüne kadar azda olsa popülerliğinden ödün vermemiş hatta sürekli çıkış yakalayarak ilerleme kaydetmiştir. Oyunun çıkışı sürekli ertelensede 2015 Mart ayında ön satışa sunulmuştur. Satın alabilmek için Aral ve Steam üzerindeki sayfasını ziyaret ederek indirme gerçekleştirebilirsiniz.

2018 hile paketi sayesinde PlayStation 3, 4, Xbox One ve Pc için hile yapabilirsiniz. GTA 6 oyunu çıkış tarihi, oyun senaryosunun nerede geçeceği ve fiyatını en kısa sürede blogumuzda sizlerle paylaşacağız.

    Benzer Programlar

  • GTA 5 Pokemon Modu GTA 5 Pokemon Modu
    TürkçeÜcretsiz4.32 KB
  • GTA San Andreas indir GTA San Andreas indir
    İngilizceÜcretsiz26M