GTA 5 Galaxy Note 7 Modu

GTA 5 Galaxy Note 7 Modu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

GTA 5 Oyunu için Samsung Galaxy Note 7 Bombası

GTA 5 patlayan Galaxy Note 7 modu indir, Samsung’un telefonunun oyununa bomba yaması olarak ücretsiz indirilebilir. Bu mod yüklüyken GTA 5’i online modunda oynamanızı tavsiye etmiyoruz.

Hatırlanacağı üzere Samsung şirketi piyasaya sürdüğü Galaxy Note 7’de batarya sorunu nedeniyle patlamalar meydana gelebiliyordu. Akıllı cihazın uçağa alınması dahi yasaklanmıştı. Daha sonra şirket tüm Note 7 telefonlarını geri istemiş müşterilerine para iadesi yapmıştı. Bundan yola çıkarak GTA 5 Galaxy Note 7 modu geliştirilmiştir.

İndireceğiniz bu GTA 5 modu oyuna Note 7 telefonlarını ekliyor. Ancak oyunda bu cihazı iletişim aracı olarak değil bir silah olarak kullanıyoruz. Patlayan Galaxy 7 GTA 5 bombası ile Los Santos şehrinde terör estiriyoruz. Düşmanlarımıza karşı veya herhangi bir görevi yaparken bomba olarak kullanarak teröristleri etkisi hale getirmemiz yardımcı olan gizli bomba olarakta tanımlamamız mümkündür.

GTA 5 Patlayan Note 7 Modu Nasıl Yüklenir

İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan – w_ex_pe.ydr/w_ex_pe_hi.ydr and w_ex_pe.ytd dosyayı GTA 5 oyunu kurulu olduğu klasör içindeki update\x64\dlcpacks\patchday8ng\dlc.rpf\x64\models\cdimages\weapons.rpf\ klasörüne kopyala yapıştır yapın.

Eğer oyunun kurulu olduğu dizinde patchday8ng isimli klasör yoksa arşiv dosyasındaki dosyayı update\x64\dlcpacks\patchday3ng\dlc.rpf\x64\models\cdimages\weapons.rpf\ klasörüne kopyalarakta yamayı kurabilirsiniz.

Çok Önemli Not: GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu, GTA 5’in resmi modu değildir. Bu modu online modunda açtığınızda GTA 5 sunucularından banlanabilirsiniz. Bu nedenle tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. Sitemiz hiçbir sorumluluğu kabul etmemektedir.

    Benzer Programlar

  • GTA 5 Pokemon Modu GTA 5 Pokemon Modu
    TürkçeÜcretsiz4.32 KB
  • GTA San Andreas indir GTA San Andreas indir
    İngilizceÜcretsiz26M