GTA 4 Save Dosyası

GTA 4 Save Dosyası

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu56.4 MB
Üreticiindirson
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (56.4 MB)

GTA 4 Save Dosyası Yüzde 100 Kayıt Dosyası

GTA 4 Save dosya yama indir, GTA 4 oyunu oynayanlar için hazırlanan %100 save kayıt dosyasıdır. Oyunun son hali bitmiş durumunu kayıt dosyasını indirerek oyunda, bolca para, en iyi silahlar, arabalar, garajlar ve evlere sahip olabilirsiniz. GTA 4 oyununun tüm görevleri bitmiş şekilde oyunu başlatabilirsiniz.

Oyunun yüzde 100 save kayıt dosyasında herşey açıktır. Herhangi bir hileye başvurulmadan bitirilen oyun kaydı GTA 4’ü daha eğlenceli oynama imkanı sunmaktadır. GTA 4 oyununu oynamadıysanız mutlaka GTA 4 Save Dosyasını indirmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer görevleri kendiniz bitirmeyi seviyorsanız yamayı kurmanızı tavsiye etmiyoruz.

GTA 4 Save Dosyası Nereye Atılır

GTA 4 oyunu bilgisayarınızda “C:Documents and SettingsBilgisayar Kullanıcı AdıLocal SettingsApplication DataRockstar Games” yoluna gta 4 %100 save dosyasını atın. Eğer gta 4 oyununu oynamadan önce bir kayıt dosyası oluşturmadıysanız save dosyasını açmadan öce oyunu başlatın ve kaydedip çıkın. Daha sonra indirdiğiniz dosyayı yukarıda yazan kısıma kopyala yapıştır yapın. İndirmiş olduğunuz gta 4 save dosyası ismi SGTA4xx adıyla adlandırılmıştır. 2 xx’i ile 11 arasında bir rakam ile değiştirip kayıtlı oyunu tekrardan açabilirsiniz.

GTA 4 save dosyasını indirip yüklemeden önce mutlaka oyunu yedeğini almanızı tavsiye ediyoruz. Gta oyun serisinin son versiyonu olan Gta 5 oyununu save dosyasını indirmek için gta 5 100 save konulu konumuza göz atabilirsiniz.

Gta Oyunları

  Benzer Programlar

 • Grand Theft Auto V : The Manual Grand Theft Auto V : The Manual
  İngilizceÜcretsiz204M
 • GTA 5 Pokemon Modu indir GTA 5 Pokemon Modu indir
  TürkçeÜcretsiz4.32 KB
 • GTA 4 Save Dosyası HAKKINDA YORUM YAZIN  GTA 4 Save Dosyası Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   gta 4 save dosyası çalışıyor indirebilirsiniz arkadaşlar