GT Car Stunt Master 3D Apk indir

GT Car Stunt Master 3D Apk indir

Versiyon/Sürüm1.14
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu100.0 MB
ÜreticiZego Global Publishing
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 gün önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

GT Car Stunt Master 3D Yarış Oyunu

GT Car Stunt Master 3D APK indir, Android yarış oyunu sürüş simülatörü oyunudur. GT Car Stunt Master 3D araba dublör ustası oyununda rampa yarışları yapın.

GT Car Stunt Master 3D APK Android oyununda çevirimiçi macera dolu yarışlara katılabilirsiniz. Sirk araba yarışları ve dublörlerle yarışlar yapabileceğiniz 3D görsellere sahiptir.

GT Car Stunt Master 3D Oyunu Nasıl Oynanır?

Süper kahramanların yer aldığı oyunda Sky high’a götüreceğiniz alanlarda size yardımcı olan karakterler yer almaktadır. Sirk araba yarışı oyunu olan GT Car Stunt Master 3D APK Android oyunu ücretsiz indirilebilmektedir. Havada bulunan süper dublörlerin keyfini çıkarmanın yanı sıra yarışlarıda kazanmak için çaba harcıyorsunuz.

En ünlü araba yarışçılarının yer aldığı oyunda kahramanlar eşliğinde araba sürüş becerilerinizi gösterebilirsiniz. Mega rampa araba yarışı oyunu içerisinde çılgın araba yarışları, park etme ve takımlarla bir arada online ölüm maçlarının tadını çıkartabilirsiniz. Tamamıyla farklı bir yarı deneyimi sunan araba yarışı ustası mücadelelerine katılabilirsiniz.

GT Car Stunt Master 3D APK Android indir

Dikey ve yatay rampalar içeren heyecan verici yarış arabası oyununda çoklu mega rampalar ve geniş ortamlar yer almaktadır. GT Car Stunt Master 3D APK Android oyunuda spor yarış arabaları, modern süper kahramanların araçları ve formula arabalarıda yer almaktadır. GT araba stuntlarının ilginç bölmüleri, görevleri ve seviyelerini keşfedebilirsiniz.

GT Car Stunt Master 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jura.car.stunt.master&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Traffic Cop 3D indir Traffic Cop 3D indir
    İngilizceÜcretsiz192M
  • Internetsiz araba oyunları indir Internetsiz araba oyunları indir
    İngilizceÜcretsiz80M
  • GT Car Stunt Master 3D Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN