Growtopia

Growtopia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.58
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu76.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (76.7 MB) iOS indir

Growtopia Android ve iOS

Growtopia indir, Minecraft benzeri ücretsiz ve eğlenceli bir oyun olarak dikkat çeken oyunu android uygulama oyunudur. İnşaat oyun türü olarak karşımıza çıkan Growtopia’da farklı malzemeler toplayıp bunlarla araç gereç inşa ediyoruz. Toplanılan araç ve gereçler sayesinde evimizi, bahçesini, zindanlar ve çeşitli tasarımlarda evler yapıyoruz.

Düşmanlarımızdan korunabilmek adına öncelikle kendimizi koruyacak bir ev inşa ederek oyuna başlıyoruz. Growtopia Minecraft benzeri Growtopia Oyunu oynarken dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi bulduğumuz araç ve gereçleri bulabileceğimiz yerlere dikkatlice saklamamız gerekiyor. Çünkü eğer ölürsek sakladığımız malzemeleri geri almamız imkansız.

Growtopia oyunu android ve iOS platformlarda ücretsiz oynanabiliyor. Oyunun en dikkat çekici özelliklerinden birisi oyuncuya basit görevler verilmesidir. Oyunda tüm ayrıntılar düşünülmüş ve özenle dizayn edilmiştir. Dünya üzerinde 40 milyondan fazla kullanıcısı bulunan oyunun bu nedenle oldukça keyifli bir yapıya sahip olduğunu anlayabiliriz.

Minecraft oyunu oynadıysanız veya minecraft benzeri oyunları seviyorsanız ücretsiz hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Growtopia mutlaka oynamanızı tavsiye ettiğimiz oyunlar arasında yer almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Decision Roulette Decision Roulette
    TürkçeÜcretsiz20.1 MB
  • Light-It Up Light-It Up
    İngilizceÜcretsiz54 MB