Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV

Versiyon/SürümGTA 4
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiRockstar Games
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 2,00 .5)
Loading...

Grand Theft Auto IV Açık Dünya Tabanlı GTA 4 Oyunu

Grand Theft Auto IV 4 serisi oyunu, Amerikan rüyasının açık dünya tabanlı aksiyon oyununu GTA 4 oyunu indir serisi sayesinde oluşturmuştur. GTA serisine ilginç bir bakış açısı getiren oyun serisi ücretsiz Windows ve oyun konsollarında oynanabilecek tarzda geliştirilmiştir.

GTA 4 Oyununa Genel Bakış

Oyunun hikayesi Niko Bellic isimli kahramanın etrafında gelişmektedir. Bellic Balkanlarda doğmuş ve büyümüş yaşadığı şehirde birçok işlere karışmıştır. Hayatını kurtarmak için Amerika’nın Liberty City şehrine göç ederek geriye kalan yaşamını bu şehirde devam ettirmeye karar vermiştir. Kahramanın bu şehire göç etmesindeki en büyük etken kuzeninde Liberty City yaşıyor olmasıdır. İkilinin hedefi zenginlik, makam ve şöhret için Amerika’da yeni bir hayata atılarak geçmişi unutmaktır. GTA 4 oyunu, senaryosunda planladıkları işler yolunda gitmediği için çok farklı bir hayatın içine düşmüşlerdir.

Grand Theft Auto IV oyunu oynarken Bellic ve kuzeni Roman ile uyuşturucu, psikopat, insan tacirleri, silah kaçakçıları ve hırsızların yer aldığı bir Dünya içerisinde kendilerini buluyorlar. Borç ve batağın içinde olan kuzenler borçlarını ödeyebilmek için bu dünyaya saplanıp kalıyorlar. GTA 4 oyununda Amerikan rüyasının gerçek olmadığı ve planların istedikleri doğrultuda gitmiyor. Bu yüzden kahramanımızı bulunduğu durumdan kurtarmak için yardım ediyoruz.

GTA 4 Oyunu Oynanışı ve Görevleri

GTA serisi oyunları bildiğiniz üzere açık dünya tabanlı tasarlanmıştır. Oyunda istediğiniz yerleri gezebiliyor, dilediğiniz görevleri istediğiniz zaman alabiliyor ve farklı yerleri keşfedebiliyorsunuz. GTA 4 oyununu diğer GTA serilerinden ayıran en dikkat çekici yanı daha gerçekci olmasıdır. Grand Theft Auto 4 oyunu içerisinde yer alan fizik motoru ve grafikler gerçekliği yansıtmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Rocstar Games oyun üreticisi tarafından geliştirilen GTA 4 oyunu ilk olarak PC için oyunu piyasaya sürmüştü. Ancak oyunun oynanışı ve grafik kalitesi oldukça kalitesizdi. Ancak geliştirdiği GTA 4 yamalarıyla oyuna birazda olsa gerçeklik, kalitelik ve hızlı bir oynanış imkanı sunuldu.

Grand Theft Auto IV Sistem Gereksinimi

 • Service Pack 3 yüklü Windows XP veya Service Pack 1 yüklü Windows Vista işletim sistemi
 • 1.8 GHZ Intel Core 2 Duo veya 2.4 GHZ AMD Athlon X2 64 işlemci
 • Windows XP ve Vista için 1.5 GB RAM
 • 256 MB Nvidia 7900 veya ATI X1900 ekran kartı
 • DirectX 9.0c
 • 16 GB boş depoalama alanı
 • İnternet bağlantısı
610 kez indirildi

Benzer Programlar

 • GTA 5 PUBG Modu GTA 5 PUBG Modu
  İngilizceÜcretsiz35 MB
 • GTA 5 Pc Hileleri GTA 5 Pc Hileleri
  TürkçeÜcretsiz1.22 KB
 • GTA 5 Hileleri GTA 5 Hileleri
  TürkçeÜcretsiz0.41 MB
 • GTA 5 Superman Mod GTA 5 Superman Mod
  TürkçeÜcretsiz3.28 MB
 • Grand Theft Auto IV HAKKINDA YORUM YAZIN