Grand Theft Auto 2

Grand Theft Auto 2

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12.5 MB
ÜreticiRockstar Games
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (12.5 MB)

Grand Theft Auto 2 Gta Vice City Versiyon 2 Oyunu

GTA 2 indir, Rockstar Games tarafından üretilen GTA serisinin 2. seri rahatça oynayabileceğiniz bir oyundur. Grand Theft Auto 2 oyunu ilk çıktığı dönemlerde Rockstar Games oyun üreticisi zamanın teknolojik sınırlarını zorlayarak, daima kaliteli grafik ekranına sahip oyunlar sunmaya çalışmıştır.

Grand Theft Auto 2 Oyunun temel konusu GTA Vice City’de olduğu gibi mayfa içerisinde verilen görevleri tamamlıyoruz. Görevleri tetikçiyle gerçekleştirirken suç işliyor, adam öldürüyor ve polislerden kaçıyoruz. Tüm bunları yaparken paramız artıyor ve sürekli ölüp ölüp diriliyoruz. GTA 2 oyunu oynarken şan, şöhret, para, kadın, araba, ev ve geriye kalan ne varsa sahibi olmak için, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi kademeli olarak yükseliyoruz.

GTA 2 Nasıl Oynanır ve Görevleri

GTA 1 oyununda olduğu gibi görevleri yaparken asla polise yakalanmadan ilerleme başarısını gösterebilmek. Oyunda mayfa konumunda olduğumuz için haliyle sürekli suç işliyoruz, bu durumda karakterimizi sürekli polislerle içli dışlı olmaya sürüklüyor. Görevleri şehir içinde yaptığımız için trafik ve peşimize düşen polislere yakalanmamak için mücadele ediyoruz. GTA 2 oyunu oynarken karaktere beş kademeli can veriyor polis ve görevleri yapmak için peşinize düştüğümüz suçlularla sürekli çatışma halinde oluyoruz. Can kaybedip öldüğünüzde yaptığınız göreve yeniden başlamanız gerekiyor. Polise yakalandığınızda GTA Vice City’de olduğu gibi ekranda kocaman bir BUSTED yazısı çıkıyor.

Grand Theft Auto 2 oyununun en dikkat çeken sorunlarından birisi yaya yürürken silah kullanabilme sorunudur. Zaten motosiklet ve araç içindeyken çatışmalara giremiyoruz. Silahları büyük binaların arasında veya önlerinde bulabiliyoruz. Ancak GTA 2 şifrelerini yazdığınızda para, can, silah, tank, helikopter, lüks otomobil ve polisten kurtulma hilelerini yazabilmenize GTA ikide de izin verilmiştir.

  Benzer Programlar

 • Grand Theft Auto V : The Manual Grand Theft Auto V : The Manual
  İngilizceÜcretsiz204M
 • GTA 5 Pokemon Modu indir GTA 5 Pokemon Modu indir
  TürkçeÜcretsiz4.32 KB
 • Grand Theft Auto 2 HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri