GPT Numara Sorgulama

GPT Numara Sorgulama

Versiyon/Sürüm6.0.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiGaraj Bilişim
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () Android indir

GPT Android için Ücretsiz Bilinmeyen Numaraları Sorgulama Uygulaması

GPT Numara Sorgulama indir, Android cihazlarınız için numaradan isim bulma özelliğine sahip ücretsiz bilinmeyen numaraları sorgulama uygulamasıdır. Telefonunuzda kayıtlı olmayan numaraları bulabilmenizi kolaylaştıran kim arıyor bilinmeyen numaraları bulma servisidir.

Bir anda telefonunuz çaldı ve kimin aradığını haklı olarak merak ediyorsunuz bilmediğiniz numarayı yanıtlamak istemiyorsunuz. Android cihazlarınızda ücretsiz olarak hizmet veren GPT Numara Sorgulama uygulaması sayesinde artık bilinmeyen numara diye bir tabir ile karşılaşmayacağınızı garanti edebiliriz.

https://youtu.be/1nLZmbgGoxY?t=1

Numara sorgulama uygulaması ile bilinmeyen numaraya ait olan ismi ad ve soyad olarak vermiyor. İnsanlar o bilmediğiniz numarayı rehbere nasıl kaydetmişlerse siz de o ismi görüyorsunuz. Sizi arayan numarayı girdikten sonra sorgulama yaptırdığınızda numaranın kime ait olduğunu kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. Böylelikle bilinmeyen numarayı öğrenerek merakınızı giderebiliyorsunuz.

GPT Numara Sorgulama uygulaması rehber tarama özelliği sayesinde başka insanlar sizi hangi isimle kaydetmişse görebiliyorsunuz. Bu sayede arkadaşlarınızın sizleri rehberine nasıl kaydettiklerinide görebiliyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Talkatone: Texting & Calling Talkatone: Texting & Calling
    İngilizceÜcretsiz25M
  • Whoscall Apk indir Whoscall Apk indir
    İngilizceÜcretsiz38 MB
  • GPT Numara Sorgulama HAKKINDA YORUM YAZIN