GoPro

GoPro

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu65 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 7.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (65 MB) iOS indir Android indir APK indir

GoPro APK Android Profesyonel Fotoğraf Çekme Uygulaması

GoPro APK indir, GoPro android fotoğraf çekme uygulaması ile profesyonel fotoğraf ve video çek, düzenle, efekt ve filtre ayarla, ses ve müzik ekleyebileceğiniz fotoğraf uygulamasıdır.

GoPro, videolarınızda ciddi değişikler yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz en profesyonel uygulamalardan bir tanesidir. Özellikle video konusunda hassas olanlara hitap eden video düzenleme uygulaması, kapsamlı donanıma sahiptir. GoPro indirdikten sonra videolarda kırpma, efekt ve filtre ayarlama, ses ve müzik ilave etme özelliklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunlarla beraber uygulamanın özellikle profesyonel çekimler için önerildiği görülmektedir çünkü birçok formata uygun şekilde hazırlanmıştır. Dilerseniz profesyonel kameralarla çektiğiniz videolar için de GoPro uygulamasını kullanabilirsiniz.

Videolar üzerinde var olan kusurları örtme, ilaveler ya da çıkarmalar konusunda daha uzman şekilde yol kat etme durumunuz varsa GoPro APK size yardımcı olabilecek niteliklere sahiptir.

GoPro İndir

GoPro android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde de kullanılabilen bir uygulamadır. Video çektikten sonra profesyonel bir düzeyde hazırlık yapmak isterseniz uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hem pratik şekilde kullanılmakta hem de aranılan pek çok özelliği tek seferde size sunmaktadır.

GoPro APK Türkiye’de de en az dünyada olduğu kadar kabul gören bir uygulamadır. Cihazlarınızda bu uygulamayı bulundurmak video düzenleme uygulamalarından en iyisini seçmek demektir

    Benzer Programlar

  • CamScanner CamScanner
    ingilizceÜcretsiz4.90 MB
  • Karşı Terörist Vuruşu Apk Karşı Terörist Vuruşu Apk
    TürkçeÜcretsiz25.1 MB