Google Play Store

Google Play Store

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17.13 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Google Play Store Android Apk Uygulama indirme Platformu

Google Play Store Apk indir, Android işletim sistemli cihazlarda kullanılacak uygulama olan Google Play store apk ile oyun, kitap, müzik gibi çeşitli öğelerin bulunduğu bir paket yöneticisidir. Uygulama, oyun indirmek, elektronik medya ürünleri satın almak için Google Play mağaza uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play Apk sadece Android işletim sistemli cihazlarda kullanılmaktadır ve uygulama cihazınızın içinde yüklü olarak karşınıza çıkar.

Google Play Apk Özellikleri

Google Play Store Apk uygulaması ücretsiz olarak cihazlarda bulunmaktadır. Bulunmuyorsa bile kolayca indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Play oyunlara tek bir uygulama içinden ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Google Play store Apk’nin Store, Play, Filmler ve Kitaplar olmak üzere çeşitli bölümleri bulunmaktadır. Uygulamayı tamamen Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Sadece yabancı yayıncıların sunduğu bazı oyun ve uygulamalarda yer alan İngilizce tanıtım bölümlerini çeviri uygulamasıyla anında çevirebilirsiniz. Google Play Store Apk’de ücretli, ücretsiz milyonlarca içerik bulunmaktadır. Bu içerikler cihazınızın sürümüne uyumluysa hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın sadece tam anlamıyla kullanıcı dostu bir arayüzü vardır. Böylece herkes zorluk çekmeden indirme işlemlerini tamamlayabilmektedir.

Google Play Apk Nasıl İndirilir?

Google Play indirmek için internet tarayıcınızı kullanabilirsiniz. Google Play’in kendi web sitesi üzerinden uygulama dosyasını kolayca indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanabilmeniz için bir mail hesabıyla oturum açmanız gerekecektir. Gerekli tüm ayarlamalarınızı profil sayfanızda yaparak ödeme yöntemlerini de kolayca belirleyebilirsiniz. Böylece ücretli uygulamalarda ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

 • Freedom Freedom
  ingilizceÜcretsiz4.4 MB
 • Free Store Free Store
  ingilizceÜcretsiz2.24 MB
 • Google Play Store HAKKINDA YORUM YAZIN  Google Play Store Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   google play ştore indirmek istiyorum