Google Play Oyunlar

Google Play Oyunlar

Versiyon/Sürüm2020
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.15 MB
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Google Play Oyunlar Android Apk Oyun indirme Platformu

Google Play Oyunlar Apk indir, Android işletim sistemli tablet mobil cihazlar ve telefonlar için Play Oyunlar indirme apk uygulamasıdır. Oyunlar daha eğlenceli ve daha düzenli kullanılabilmektedir. Favori oyunlarınızda arkadaşlarınıza meydan okuyabilir; onların başarılarını izleyebilirsiniz. Oyuncu profilinizi oluşturabileceğiniz oyunda dünyanın her yeriyle tek bir noktadan oynayabilirsiniz. Google Play Oyunlar Apk bir çeşit çoklu oyun uygulamasıdır. Birçok oyunu bir arada bulabileceğiniz çoklu oyun uygulamasını Android cihazınıza indirerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Google Play Oyunlar Apk Özellikleri Nelerdir?

Google Play Oyunlar Apk bünyesinde oyuncu kimliğinizi oluşturabilir ve XP kazanmaya başlayabilirsiniz. Oyunlarda uzmanlığınızı artırdıkça seviye atlayabilirsiniz. Oyuncu profilinizi bu sayede en iyi şekilde oluşturabilirsiniz. Oyunlardaki zorlu etapları tamamlayarak ödüller kazanabilirsiniz. Google Play Oyunlar Apk’den her şeyi takip edebilir; diğer oyuncuların ne durumda olduğuna bakabilirsiniz. Kısacası başarıları ve skor tablosunu bu şekilde inceleyebilirsiniz

Google’ın yerleşik oyunlarından bazılarını internet bağlantınız olmasa bile oynayabilirsiniz. Çevrimdışıyken Cricket, Snake ya da Solitaire, PAC-MAN oyunlarını oynayabilirsiniz. Uygulama içinde Arcade bölümünde editörün seçimlerine göz atabilirsiniz. Google Play Store‘de oyun oynanışını kaydetme olasılığına da sahipsiniz. Böylece favori mobil oyunlarınızı en iyi oynadığınız zamanlarda kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Google Play Oyunlar Apk Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı, Play Store‘den indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama Türkçe olduğundan kullanımı kolaydır. Ancak kullanım ve indirme için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Bu aşamadan sonra uygulamayı basit ve sade arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Freedom Freedom
    ingilizceÜcretsiz4.4 MB
  • Free Store Free Store
    ingilizceÜcretsiz2.24 MB