Google Kamera

Google Kamera

Versiyon/Sürüm6.2.31
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu142.77 MB
ÜreticiGoogle Uygulamaları
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil Google Kamera Apk Uygulaması

Google Kamera indir, Camera uygulaması android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarla uyumlu çalışan kamera apk uygulamasıdır. Mobil cep telefonlarınızdan veya tabletlerinizden fotoğraf çekimi yapmak isterseniz uygulamayı birkaç dakika içinde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çok fazla zaman almayan ve oldukça hızlı bir kamera uygulaması olan Google Kamera kullanan herkesin memnun kaldığı uygulamalar arasında yer almaktadır.

Google Kamera Nedir?

Google Kamera apk android uygulaması üst seviyedeki akıllı cihazların kamera performansını alt seviyedeki cihazlara taşıma işlevini yapmaktadır. Kamerası daha güçlü olan bir cihazın çekim potansiyelini telefonunuzda veyahut tabletinizde görmek isterseniz kamera uygulaması olarak Google Kamera’yı tercih edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Google Kamera aynı zamanda Türkçe içeriği ile kullanıcılarının rahat etmesini sağlamaktadır. İndirdikten hemen sonra aktive edebileceğiniz özellikleri ile telefonunuzun çekim potansiyelinde artış sağlayabilirsiniz. Google camera uygulaması sizlerin günlük zamanında fazlasıyla işe yarayacak bir uygulamadır.

Google Kamera Özellikleri

Birbirinden farklı filtre ve çekim özellikleri bulunan kamera uygulamasına ihtiyacınız varsa Google Kamera android uygulamasını tecrübe edebilirsiniz. Arkayı bulanıklaştırma, renk düzenini istenilen şekilde tutma, yüksek çözünürlükle panoramik çekimler yapma gibi avantajları bulunan uygulama, binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.

Fotoğraf çekimi ve detayları hakkında çok da fikir sahibi değilseniz Google Kamera android mobil uygulamasını kullanabilirsiniz çünkü uygulama, çekimde tercih edebileceğiniz modlar hakkında eğitici kısa bilgiler sunmaktadır. Her detayı nasıl kullanmanız gerektiğini anlattığı için programı kullanırken çok da zorlanmazsınız. Uygulama sonucunda istediğiniz gibi profesyonel çekilmiş fotoğraflara, görsellere sahip olabilirsiniz.

  • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

  • Keepvid Keepvid
    İngilizceÜcretsiz10.6M
  • XRecorder APK XRecorder APK
    ingilizceÜcretsiz15.9 MB
  • Google Kamera HAKKINDA YORUM YAZIN