Glary Utilities

Glary Utilities

Versiyon/Sürüm5.49
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu15.07 MB
ÜreticiGlarysoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win2000/Win8.1
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15.07 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Glary Utilities Windows Gelişmiş Temizlik Programı

Windows bilgisayarın performansını, güvenliğini, onarılması gereken dosyalarınızı güçlü araçlarıyla ücretsiz yapan yazılımdır. Sisteminizde bulunan gereksiz çöp dosyalarını temizler, internet gezinti geçmişlerini siler tarayıcının daha hızlı performansda çalışmasında rol oynar. Gerekli olmayan kayıt girdilerinide temizleyerek basit ama çok kullanışlı fonksiyonlar içerir.

Gereksiz Çöp Dosyalarını Temizler!

Türkçe Performans Hızlandırma Programı Glary Utilities ile öncelikle kullandığını web tarayıcının daha hızlı haraket etmesi için gerekli düzenlemeleri yaparak ön bellek temizliği yapar. Birbiriyle aynı çöp dosyalarını bulur ve anında silerek hafızada boş alan oluşturur. Bilgisayar sisteminde daha önce yüklü olup kaldırdığınız programlardan kalan kabuk kalıntılarını otomatik yok eder. Önemli dosyalarınızı şifreleyerek başka kullanıcıların dosyalarınıza izinsiz erişimini engeller. Sistemde bulunan büyük ve küçük dosyaları ayırma aktivitesinde de rol oynayabilir.

Programları Optimize Eder!

Glary Utilities bilgisayar performan artırma ve güvenliği sağlayan araçlarıyla bilgisayar belleğini optimize etme seçenekleride bulundurmaktadır. Bozu kısayolları tamir edip giremediğiniz programlara girmenizi sağlar. Yüklü programları güvenlice kaldırmanızı ve boş klasör bulma işlemini gerçekleştirir.

Glary Utilities Temizlik Aracı

Oldukça sadece ve şık kullanılabilir bir tasarıma sahip olan temizlik aracı Türkçe dil desteğiyle karşımıza çıkıyor. Windows işletim sisteminin daha hızlı performans gösterebilmesi adına gereksiz tüm dosyaların temizliğini yapar ve onarım işlemlerini tamamlar. Glary Utilities programı Windows’un en iyi ücretsiz programları arasında yer almaktadır.

Programın Ekran Görüntüsü

176 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AIDA64 AIDA64
  TürkçeÜcretsiz15.17 MB
 • Razer Game Booster Razer Game Booster
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Core Temp CPU Test Core Temp CPU Test
  İngilizceÜcretsiz1.14 MB
 • CPU-Z indir CPU-Z indir
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • Glary Utilities HAKKINDA YORUM YAZIN