Getjar Apk

Getjar Apk

Versiyon/Sürüm4.2.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.7 MB
ÜreticiGetjar Inc.
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.7 MB)

Getjar Apk Yeni Android Uygulama Keşfetme Mağazası

Getjar apk indir, ücretsiz ve ücreti düşen android uygulama keşfetme mağazasıdır. Fiyatları düşen android uygulamaları bulma konusunda yardımcı olabilmek adına geliştirilmiş ücretsiz android indirim market uygulamasıdır.

Google Play’de bildiğiniz üzere milyonlarca ücretsiz ve ücretli oyun ve uygulamalar mevcuttur. Fakat bu uygulamaların birçoğu yüksek ücretli olması nedeniyle dert yakınıyoruz. Bu sebepten ötürü Getjar apk android market uygulaması ücreti yüksek olan android uygulamaları düşük ücret ödeyerek indirmelerine yardımcı oluyor. Fiyatı düşen android telefon ve tabletle uyumlu olan oyun ve uygulamalara ulaşabilir ve bizlere otomatik haber vermesini sağlayabiliriz.

Getjar android market uygulamasını kullandıkça size ekstra kredi kazanma fırsatına da olanak tanıyor. Kazandığınız kredi puanları ile en çok satın almak istediğiniz android uygulamasını satın almak için özel bölümde sunulan uygulamaları satın alabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz üzere sadece Getjar editörlerinin belirlediği android uygulamalar üzerinden kredilerinizi kullanabilirsiniz. Sizlerde ücretsiz düşen android uygulamalarından faydalanmak istiyorsanız hızlı, güvenli ve ücreti indirimde olan uygulamaları keşfedebileceğiniz android market uygulamasına indirmeden geçmeyin.

    Benzer Programlar

  • Yandex.Games indir Yandex.Games indir
    TürkçeÜcretsizCihaza göre değişir
  • NVIDIA Games APK indir NVIDIA Games APK indir
    TürkçeÜcretsiz57M
  • Getjar Apk HAKKINDA YORUM YAZIN