Getjar Apk

Getjar Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.2.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.7 MB)

Getjar Apk Yeni Android Uygulama Keşfetme Mağazası

Getjar apk indir, ücretsiz ve ücreti düşen android uygulama keşfetme mağazasıdır. Fiyatları düşen android uygulamaları bulma konusunda yardımcı olabilmek adına geliştirilmiş ücretsiz android indirim market uygulamasıdır.

Google Play’de bildiğiniz üzere milyonlarca ücretsiz ve ücretli oyun ve uygulamalar mevcuttur. Fakat bu uygulamaların birçoğu yüksek ücretli olması nedeniyle dert yakınıyoruz. Bu sebepten ötürü Getjar apk android market uygulaması ücreti yüksek olan android uygulamaları düşük ücret ödeyerek indirmelerine yardımcı oluyor. Fiyatı düşen android telefon ve tabletle uyumlu olan oyun ve uygulamalara ulaşabilir ve bizlere otomatik haber vermesini sağlayabiliriz.

Getjar android market uygulamasını kullandıkça size ekstra kredi kazanma fırsatına da olanak tanıyor. Kazandığınız kredi puanları ile en çok satın almak istediğiniz android uygulamasını satın almak için özel bölümde sunulan uygulamaları satın alabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz üzere sadece Getjar editörlerinin belirlediği android uygulamalar üzerinden kredilerinizi kullanabilirsiniz. Sizlerde ücretsiz düşen android uygulamalarından faydalanmak istiyorsanız hızlı, güvenli ve ücreti indirimde olan uygulamaları keşfedebileceğiniz android market uygulamasına indirmeden geçmeyin.

    Benzer Programlar

  • TutuApp indir TutuApp indir
    ingilizceÜcretsiz6.37 MB
  • APKMirror (APK Download) APKMirror (APK Download)
    İngilizceÜcretsiz1.48 MB