Gelen Giden Evrak Kayıt Programı

Gelen Giden Evrak Kayıt Programı

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu300 KB
ÜreticiOrhanelidh.gov.tr
İşletim SistemiWindows 7
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (300 KB)

Gelen Giden Evrakları Arşivleme ve Kayıt Etme Programı

V.odh01 Gelen Giden Evrak Kayıt Programı indir, Özellikle resmi dairelerde tercih edilen Windows 7 uyumlu gelen – giden evrak kayıt programı, düzenli bir işlem fırsatı sunmaktadır. Alınan evrakların ne dosyalarda ne dolaplarda saklanabilmesi mümkün değildir. Bir süre sonra aranılan bilginin bulunması dahi oldukça zor bir hal alacaktır. Bu nedenle evrak kayıt programı indirip bilgileri aktarmak çok daha sağlıklı olacaktır. Bu sayede istenilen bilgi istenildiğinde çıkarılabilecek, kalabalıktan kurtulunacaktır.

Gelen – Giden Evrak Kayıt Programı Nedir?

İş yerinizde evraklarla çok fazla bir aradaysanız bir süre sonra bunalmanız normaldir. Bu sıkıntıya girmeden dilediğiniz zaman bilgisayarınıza gelen-giden evrak kayıt programını indirebilirsiniz. Bu sayede belirli sıralama dâhilinde tüm evraklarınız düzene girebilir. Çevrenizde evrak nedeniyle oluşan kargaşa son bulurken aynı zamanda sizin de kontrolünüz daha sağlıklı şekilde gerçekleşir.

Gelen – Giden Evrak Kayıt Programı Özellikleri

Evraklarınız için evrak kayıt programı indirdiğinizde programın içeriğinde var olan otomatik veyahut manuel sıralama özelliğini kullanabilirsiniz. Geçmişe yönelik bilgilerde istediğiniz şekilde değişiklik gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt sayısını gözden geçirebilir, silmek istediklerinizi silip dilediğinizi gizleyebilirsiniz.

Windows uyumlu program otomatik olarak kendini güncelleyecek, otomatik olarak istediğiniz zaman yedekleme yapabilecektir. Bunun yanında sizin onayınızla çıktı alınabilen programdan aynı zamanda zaman aşımı olanlar silinebilmektedir.

Tamamıyla sizin kontrolünüzde olacak olan program basit bir ara yüze sahiptir. Kullanımının kolay olması birkaç kayıt sonrasında alışmanızı sağlayacaktır. İş yeri düzenine düşkün olanlar için önerilen programlar arasında yer almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB
  • Gelen Giden Evrak Kayıt Programı HAKKINDA YORUM YAZIN