Game Hacker

Game Hacker

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 3,50 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu696 KB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (696 KB) Android indir APK indir

Game Hacker Android Oyunları için Hile Yapma

Game Hacker indir, android uyumlu oyunlarda para kazanma hilesi, bedava altın hilesi, can hakkı ve benzeri birçok oyunlara özel hile uygulamasıdır. Android oyunlarda bulunan sınırlamaları ortadan kaldırır ve para harcamadan oyunlarda hile yardımıyla daha hızlı ilerlemenizi sağlar.

Game Hacker Nedir ve Ne İşe Yarar

Google Play’de bulunan ücretli android oyunlara ücretsiz sahip olabilmek için ücretsiz indirmeye açıyor. Uygulama içerisinde satın alım seçeneklerinin dışında farklı hileler gerçekleştirip oyundaki en zor bölümleri hızlı biçimde ilerlemenizde yardımcı oluyor. Game Hacker apk 2019 oyunlarda bazı araç ve gereçler para ile satılmaktadır. Oyundaki bazı özelliklerden para harcayarak faydalanmazsak bu bize oyunda daha yavaş ilerlememizi sağlamaktadır. O yüzden para harcamadan ve canlı oynanan android oyunlarda hile yapabilmek için mutlaka Game Hacker indirin.

Root’lu ve rootsuz olmak üzere android ve mobil tabletlerde çalışabilen android oyun hile programı SB Game Hacker olarakta adlandırılmaktadır. Oyunlar için hile uygulamasının en güzel yanı ise uygulama içerisinde reklamları olmamasıdır. Sürekli güncel sürüme geçmeniz halinde SB Game Hacker apk oyun hilesi reklamların çıkmasına izin vermiyor. Android oyun için hile programına oyunda ihtiyacınız olan altın, coins, can veya para istediğiniz belirtmeniz yeterli oluyor.

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB