Game Hacker

Game Hacker

Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu696 KB
ÜreticiSB Game Hacker
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (696 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Game Hacker Android Oyunları için Hile Yapma Programı

Game Hacker, android uyumlu oyunlarda para kazanma hilesi, bedava altın hilesi, can hakkı ve benzeri birçok oyunlara özel hile programıdır. Android oyunlarda bulunan sınırlamaları ortadan kaldırır ve para harcamadan oyunlarda hile yardımıyla daha hızlı ilerlemenizi sağlar.

Game Hacker Nedir ve Ne İşe Yarar

Google Play’de bulunan ücretli android oyunlara ücretsiz sahip olabilmek için ücretsiz indirmeye açıyor. Uygulama içerisinde satın alım seçeneklerinin dışında farklı hileler gerçekleştirip oyundaki en zor bölümleri hızlı biçimde ilerlemenizde yardımcı oluyor. Game Hacker apk oyunlarda bazı araç ve gereçler para ile satılmaktadır. Oyundaki bazı özelliklerden para harcayarak faydalanmazsak bu bize oyunda daha yavaş ilerlememizi sağlamaktadır. O yüzden para harcamadan ve canlı oynanan android oyunlarda hile yapabilmek için mutlaka Game Hacker indirin.

Root’lu ve rootsuz olmak üzere android ve mobil tabletlerde çalışabilen android oyun hile programı SB Game Hacker olarakta adlandırılmaktadır. Oyunlar için hile uygulamasının en güzel yanı ise uygulama içerisinde reklamları olmamasıdır. Sürekli güncel sürüme geçmeniz halinde SB Game Hacker apk reklamların çıkmasına izin vermiyor. Android oyun için hile programına oyunda ihtiyacınız olan altın, coins, can veya para istediğiniz belirtmeniz yeterli oluyor.

118 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Nox App Player Nox App Player
  enÜcretsiz275 MB
 • Keytext Keytext
  enÜcretsiz1.66 MB
 • Everything Everything
  enÜcretsiz0.33 MB
 • APKTOW10M APKTOW10M
  enÜcretsiz20 MB
 • Game Hacker HAKKINDA YORUM YAZIN