Fruit Master

Fruit Master

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu37M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (37M) iOS indir Android indir

Fruit Master Android iOS Bedava Meyve Parçalama Oyunu

Fruit Master indir, Ketchapp’ın mobil platformlara ücretsiz indirilebilir Fruit Ninja’ya benzer oynanış sunan meyve parçalama ve Android meyve kesme oyunudur.

Android ve iPhone iOS platformlarda öne çıkan mükemmel bir zamanlama ile oynanabilecek oldukça eğlenceli bir oynanış sunan meyve kesme oyunudur. Reflekslerinizin güçlü olmasının yanı sıra büyük bir sabır sahibi olmanızı gerektiren tam bir eğlenceli zaman geçirebileceğiniz mobil oyundur.

Fruit Master oyununu boş zamanlarınızda, durakta beklerken, dinlenme esnasında, evde ve işyerinde kısacası dilediğiniz her yerde hızlı bir şekilde oynayabileceğiniz minimalist stile sahip bir oyundur. Arcade (ilerlemeli) oyunda bıçak, balta, shuriken ve diğer keskin aletleri veyahut ilerleyen bölümlerde silah kullanarak meyveleri parçalarına ayırdığınız oyundur.

Meyve kesme oyunda ayrıca meyveleri keserek çeşitli kokteyl hazırlayabiliyorsunuz. Belli hızda dönen ve beklemediğiniz yönlerde bir anda Android ekranında çıkan meyveleri tek atışla kesmeniz gerekiyor. Eğer meyveleri tek atışta parçalayamazsanız ikinci bir şans verilmiyor.

Oyunda kokteyl yapacak kadar meyve toplamayı başarırsanız yeni bir bölüme geçebiliyorsunuz. Seviye ilerledikçe kilitli meyve kesici aletlerin kilidini açabiliyorsunuz. Meyve parçalamak içinse ekranın herhangi bir noktasına hızlıca dokunmanız yeterlidir. Fruit Master oyununu indirmesi ve oynaması tamamen ücretsizdir.

    Benzer Programlar

  • BlockStarPlanet BlockStarPlanet
    İngilizceÜcretsiz 97 MB
  • Spinner io Spinner io
    İngilizceÜcretsiz38M