FreeUndelete

FreeUndelete

Versiyon/Sürüm2.1.36867.1
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu939 MB
ÜreticiRecoveronix
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (939 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Kurtarma Programı

Yazılımın amacı silinmiş olan dosyalarınızı bilgisayarınıza geri getirmeyi sağlayarak sizlere yardımcı olur. FreeUndelete ile kaybolan veya silinen verilerinizi pratikçe hızlı bir şekilde geri getirerek sizi düşmüş olduğunuz bu sıkıntılı durumdan kurtarır.

FreeUndelete dosya kurtarma programı Önemli bilgileriniz kaybolduysa veya kazayla sildiyseniz sakın üzülmeyin yazılım imdadınıza anında yetişmektedir. Bu tip durumlardan kurtulabilmek için verilerinizi en güzel şekilde kurtaran bir yardımcıya ihtiyacınız olacaktır. Buda FreeUndelete yazılımı olup dosyalarınızı sizi üzmeden kolay bir şekilde kurtaran yardımcınızdır. Bilgisayarınızda çok küçük yer kaplamasına rağmen istediklerinizi anında bulmanıza yardımcı olur.

Tamamen bedava olan FreeUndelete (Silinmiş dosyaları geri getirme programı) yazılım windows işletin sistemleriyle rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Belirlediğiniz dosyalar üzerinde aramalar yaparak kaybettiğiniz veriyi bulur. Taşınabilir belleklerinizde de sorunsuz bir şekilde çalışarak gücünü sizlere gösterir.FAT12, FAT32,NTFS 1.0, NTFS 2.0 ve  FAT16 dosya sistemleriyle profesyonel bir şekilde çalışarak sizlere yardımcı olur. Bu ücretsiz hizmet sizlere kötü günlerinizde en iyi dostunuz olabilecek bir yazılım olmayı ve bir çok kullanıcının bilgisayarına girmeyi başarmıştır.

Not: Bu yazılım Microsft’un en iyi programlar listesinde yerini almayı başarmıştır. www.indirson.com ekibi sizlere keyifli zamanlar dilemektedir.

Programın Kullanım ve Kurulum Videosu

Video çekimini izleyerek programın ilk kurulum ve indirme aşamasından itibaren tüm takip edeceğiniz yolları izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. Silinen dosyaları nasıl getirmeniz gerektiğini video da programın içeriğinde yer alan menülere değinilip nasıl işlev sağladığı hakkında bilgi sahibi olmanız sağlanmıştır. Tüm kullanıcılarımıza mutlu günlerde kaybettiği dosyalarına tekrar kavuşmalarını diliyoruz.

FreeUndelete 2.1.36867.1 Ekran Görüntüsü

390 kez indirildi

Benzer Programlar

 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar Disk Drill Dosya Kurtar
  İngilizceÜcretsiz15.73 MB
 • TinyUmbrella TinyUmbrella
  İngilizceÜcretsiz3.51 MB
 • Restore Point Creator Restore Point Creator
  ingilizceÜcretsiz955 KB
 • FreeUndelete HAKKINDA YORUM YAZIN