Freeletics Running

Freeletics Running

Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu25 MB
ÜreticiFreeletics
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 2.2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (25 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Freeletics Running Android ios Sporcu Mobil Uygulaması

Sporu en iyi şekilde yaparak eşsiz bir vucüda ve sağlıklı bir yaşama adım atmanızı sağlayan Freeletics Running mobil uygulamadır. Android ve ios uygulama sayesinde koşu antrenörü moduyla herhangi bir spor salonuna gitmenize gerek kalmadan neredeyse tüm spor aktivitelerinizi android ios cihazınız üzerinden Freeletics Running ile tamamlayabilirsiniz.

Freeletics Running

Nasıl Kullanılır?

Hemen hemen benzer uygulamalarda olduğu gibi Freeletics Running Koşu Antrenörü ve Sporculuk aktiviteleri yapmanızı profesyonelce sağlayan uygulama diğerleriyle kullanımı benzer özellikler göstermektedir. Uygulamayı android uyumlu cihaza indirdiğinizde ilk olarak “yaş, kilo, cinsiyet” bilgilerinizi girdikten sonra profilinizi tamamlamış oluyoruz.

Daha sonra uygulamaya giriş yaparak sağlıklı bir hayata adım atabilmeniz için gerekli sporcu programlarını bulabilirsiniz. Daha fit bir vucüda sahip olmanız Freeletics Running android sporcu uygulamasıyla hiç zor değil!

Sporcu Uygulamasının Amacı Nedir?

Hayatını spora adamış profesyonel sporcular tarafından özenle hazırlanmış egzersizlerle tanışma zamanı! Form tutma, hız, dayanıklılık ve gerekli güç için çeşitli kategorileri ziyaret ederek spora başlayın. Freeletics ile kendinize uygun olan çalışmayı tercih edip hergün yaptığınız sporu kayıt edebilir ve tuttuğunuz tempo grafiklerini görebilirsiniz. Android mobil uygulamayı kullanırken bulunduğunuz yerin haritası üzerindende takip gerçekleştirebilirsiniz. Kadınlar için gerekli bütn mobil uygulamalrı kolay bir şekilde sitemizin kadın uygulamaları indir bölümünden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kadınların günlük yaşamlarını kolaylaştıracak mobil uygulama arşivi

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

148 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adet Takvimi Adet Takvimi
  TürkçeÜcretsiz
 • Baby Sleep Music Baby Sleep Music
  İngilizceÜcretsiz8.7 MB
 • Regl Takvimi Regl Takvimi
  TürkçeÜcretsiz8.7 MB
 • İnternetsiz Yemek Tarifleri İnternetsiz Yemek Tarifleri
  TürkçeÜcretsiz66.6 MB
 • Freeletics Running HAKKINDA YORUM YAZIN