Adet Takvimi Pepapp

Adet Takvimi Pepapp

Versiyon/Sürüm0.2.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (22.00 MB) Android indir

Adet Takvimi Mobil Takip Uygulaması

Adet Takvimi indir, Pepapp uygulaması, adet döngüsünü takip etmek isteyen bayanlar için faydalı bir android uygulamadır. Gelişimsel takvim özellikle doğurganlığını hesap etmek isteyen bayanlar için çok önemlidir. Pepapp uygulamasının bu süreci yakından takip etmek isteyenler için çok pratik bir uygulama olduğu söylenebilmektedir.

Uygulama, android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Cep telefonu ya da tablete indirildikten hemen sonra kullanılmaya başlanmaktadır. Cihazlarınızda devamlı elinizin altında olan uygulama sayesinde regl süreciniz hakkında daha hesaplı hareket edebilmeniz mümkündür.

Pepapp Nedir?

Pepapp uygulaması, adet takip uygulaması olarak tanımlanmaktadır. Bayanların dönem dönem karıştırdıkları ve önceden tahmin etmekte zorlandıkları adet süreci bu şekilde uygulamalar sayesinde kolaylıkla neticelenebilmektedir. Bilhassa hamilelik planı yapan anne adayları için Peapp, adet takip uygulaması oldukça pratik kolaylık sağlamaktadır.

Pepapp Özellikleri

Pepapp uygulaması, adet dönemi için özel bir takvimden oluşmaktadır. Sizin günleri doğru şekilde girmeniz halinde yakın tarihli adet planınızı göstermektedir. Geriye dönük arşivi görebilme şansı da tanıyan uygulama, notlar alabilmeniz için farklı planlar oluşturmaktadır. Şifreleme düzeni ile korunabilen Pepapp yalnızca sizin girebileceğiniz bir uygulamadır.

Adet dönemine ilişkin birbirinden faydalı tavsiyelere sahip olan bu uygulama, doğurganlık döneminin en verimli olduğu tarihte de uyarı vermektedir. Takvim üzerinden süreci takip edip gerekli adımları atmak çok daha kolay ve verimli sonuç vermektedir. Tarihsel açıdan akılda tutma zayıflığınız varsa bu uygulama ile kolayca hatırlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Nefis Yemek Tarifleri Nefis Yemek Tarifleri
    TürkçeÜcretsiz
  • Hamilelik Takibi indir Hamilelik Takibi indir
    İngilizceÜcretsiz7,5M