Foxit Reader

Foxit Reader

Versiyon/Sürüm8.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu45 MB
ÜreticiFoxit Software
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (45 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Windows PDF Dosyası Açma Programı

Özellikle iş dünyasında sık sık PDF dosyaları ile uğraşan kişilerin en büyük yardımcılarından birisi olan Foxit Reader ile tüm PDF dosyaları rahatlıkla okunabilmektedir. Ücretsiz bir PDF düzenleme programı olan bu yazılım sayesinde PDF dosyalarını görüntülemenin yanı sıra üstlerinde çeşitli düzenlemeler de yapılabilmektedir. Foxit Reader rakip programlara nazaran kullanıcı dostu ara yüzü ile pek çok kullanıcının ilk tercihi olmaktadır.

Foxit Reader Programının Özellikleri

Foxit Reader PDF düzenleme programı olarak kendisinden beklenen her şeyi kolay yoldan bilgisayar kullanıcılarına sunan bu program sayesinde pratik şekilde PDF dosyalarına erişebilmek mümkündür. Tamamen ücretsiz olması da programın diğer artı özelliklerindendir. Piyasada PDF dosyalarını okuma konusunda senelerdir bilinen markalardan birisi olan Adobe Acrobat Reader’e göre çok daha az yer kaplayan bu program bu yüzden tercih sebebi olmaktadır.

Foxit Reader Nasıl Kurulur?

Oldukça ufak bir boyuta sahip olan programın bilgisayara indirilmesi ve kurulması ise en yeni bilgisayar kullanıcılarını bile zorlamamaktadır. Birkaç dakikalık yükleme işlemlerinden sonra hazır hale gelen Foxit Reader programın da PDF dosyalarını açarak hemen çalışmaya başlamak mümkün olmaktadır.

Foxit Reader Nasıl Kullanılır?

Foxit Reader programı indirdikten sonra açılmak istenen PDF dosyası seçilerek ekrana gelmesi sağlanabilir. Daha sonra ise düzenle seçeneği ile PDF dosyasının üzerinde her türlü değişiklik rahatlıkla yapılabilir. Programın en güzel yani hiçbir şekilde kasma ya da donma yapmadan PDF düzenlenmesine izin vermesidir.

Alternatif olarak pdf okuyucular arasında  tercih edilen Adobe Reader Pdf  programını da deneyebilirsiniz.

238 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ön Muhasebe Takip Ön Muhasebe Takip
  TürkçeÜcretsiz22 MB
 • Veresiye Takip Veresiye Takip
  TürkçeÜcretsiz4.47 MB
 • Microsoft Excel Viewer Microsoft Excel Viewer
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz74 MB
 • Microsoft PowerPoint Windows 10 Microsoft PowerPoint Windows 10
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz77 MB
 • Foxit Reader HAKKINDA YORUM YAZIN