Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üreticiepicgames
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi18 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Fortnite Battle Royale TPS Türü Aksiyon Oyunu

Fortnite Battle Royale indir, ilginç hikayesi ve kendine has grafikleriyle online TPS türünde FPS bilgisayar Windows oyunudur. Oyun Epic Games tarafından aksiyon oyunu seven oyuncular için geliştirilmiştir. Oyunda hayatta kalabilmek için karşımıza çıkan canavarları öldürerek seviye atlıyoruz.

Fortnite Battle Royale Nasıl Oynanır

Karşımıza aniden ortaya çıkan canavarları yok etmek için mücadele veriyoruz. Canavarlar yeryüzüne fırtınalarla aniden yeryüzüne çıkıyor. Kendimizi ise silahlarla ve sığınaklarla koruyabiliyoruz. Fortnite Battle Royale oyunu, Windows işletim sistemlerine Microsoft sitesinden indirebilirsiniz.

Fornite oyunları, oyuncularına farklı kahraman seçebilme seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Her karakterin kendine has yetenekleri bulunması oyunda bizlere avantajlı olmamızı sağlıyor. Hangi kahramanız seçtiğiniz oyunun gidişatını değiştirmektedir. Online FPS tarzı oyunlarında farklı bir deneyim sunan oyuna göz atmanızı tavsiye ederiz.

Oyundaki bina inşa etme arayüzü ve oynanışı oldukça kullanışlı tasarlanmış. Çok hızlı bir şekilde sığınak duvarı, barikat ve tuzakları istediğiniz yere inşa edebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunda istediğiniz değişikleri kolayca yapabilirisiniz. Fornite oyununu ücretsiz indirmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • RIDE 3 indir RIDE 3 indir
    ingilizceÜcretsiz
  • Mafia 2 oyunu Mafia 2 oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • Fortnite Battle Royale HAKKINDA YORUM YAZIN