Fortnite

Fortnite

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üreticiepicgames
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi19 Aralık 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () APK indir

Windows Fortnite Online Battle Royale FPS Oyunu

Fortnite indir, Fortnite Windows TPS türünde online ve ücretsiz aksiyon oyunudur. Fortnite battle royale tarzı oyunda kaliteli grafikleri ve ilginç hikayesi karşımıza çıkan FPS oyunudur.

Unreal ve Gears of War oyun geliştiricisi Epic Games tarafından hazırlanan Fortnite oyunu aksiyon oyunu severler için bomba gibi geldi. Bir anda ortaya çıkan canavarlara karşı hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Paraşütle yeryüzüne geçiş yaptığımızda kendi sığınaklarımız inşa ediyor, sığınakları tuzaklarla dolduruyor ve harita üzerindeki silahları bularak canavarları etkisi hale getirmek için kullanıyoruz.

Fortnite oyununda birbirinden farklı yeteneklere sahip birçok oyuncu karakteri arasından birini seçerek oyuna başlıyoruz. Savaşçı yetenekleri bulunan kahramanları farklı özellikleri sayesinde oyun içerisinde farklı avantajlar elde edebileceksiniz. Battle royale oyununda hangi oyunu tercih ettiğinizde oyunun gidişatında önemli rol oynamaktadır. Oyunun ilginç hikayesini ve nasıl oynandığını da hızlı bir şekilde öğrenmemiz gerekiyor.

Harita üzerinde bulunan önemli kaynakları ve güçlü siahları diğer online oyuncularda öne bulmamız gerekiyor. Geliştirilebilir silahlar ve inşa ettiğiniz sığınaklarınızla muhteşem bir FPS oyunu olma özelliği taşıyor.

Fortnite Battle Royale oyunu Pratik oynanış tarzıyla karşımıza çıkan aksiyon – savaş oyununda istediğiniz yere duvar, barikat ve tuzak yerleştirebiliyorsunuz. Kendine has grafiği, akıcı oynanış tarzı ve TPS türü oyunu ile milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Ücretsiz indirerek oynayabileceğiniz Fortnite Windows oyunu ayrıca crafting sistemiyle diğer Battle Royale oyunlarında ayırıyor.

    Benzer Programlar

  • RIDE 3 indir RIDE 3 indir
    ingilizceÜcretsiz
  • Mafia 2 oyunu Mafia 2 oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • Fortnite HAKKINDA YORUM YAZIN