Filmr

Filmr

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.182
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid/Mobil
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir Android indir

Filmr Android Video ve Film Hazırlama Uygulaması

Filmr indir, mobilde 2019’in en iyi Android video düzenleme uygulaması ile basit, hızlı, pratik ve ücretsiz videoları kırpma, döndürme ve hızlandırma işlemi yapabilirsiniz.

Ücretsiz video düzenleyici uygulaması olan Filmr Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz 2018’in en iyi Android video düzenleme uygulamaları arasında yer almaktadır. Artırılmış gerçeklik karakterleri ve çıkartmaları içermesiyle platformdaki diğer video düzenleme uygulamalarından ayıran en dikkat çekici özelliğidir.

Filmr uygulamasını kullanması basit, hızlı, pratik ve kayıt gerektirmeyen video düzenleyici uygulamasıdır. Google Play’de 2018 yılının en iyi Android uygulamaları listesinde yer alan uygulamada basit kaydırıcılar, tek dokunuş araçlarla (kırpma, döndürme, birleştirme ve hızlandırma) gibi çeşitli video düzenlemeleri içermektedir. Filmr Android uygulamasında video düzenleme, videoya fotoğraf eklemek, videoya müzik eklemek, videoya yazı ekleme, filtreleme ve efekt seçenekleri mevcuttur.

Ayrıca hazırladığınız videoları Instagram ve Musical.ly gibi platformlarda paylaşmak son derecede basittir. Her kullanıcıya hitap etmeyi başaran Filmr uygulamasıyla en iyi videoları hazırlayabileceğiniz özellikler bulunuyor.

Filmr Özellikleri

Video kliplerinizi kırpma, döndürme ve kesme vs.
Videoları hız ayarları yapabilme
Android video kırpma, birleştirme ve düzenleyici
Ücretsiz Android video düzenleyici

Videolara müzik ekleme

    Benzer Programlar

  • Youcut Video Editör Youcut Video Editör
    TürkçeÜcretsiz23 MB
  • Lollipop Screen Recorder Lollipop Screen Recorder
    İngilizceÜcretsiz2,7 MB