FastPay

FastPay

Versiyon/Sürüm7.4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu43 MB
ÜreticiDenizBank
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (43 MB) iOS indir Android indir APK indir

FastPay Android Denizbank Cepbank Uygulaması

FastPay Apk indir, FastPay Android mobil bankacılık uygulaması Denizbank müşterilerinin ücretsiz kullanabileceğini internet bankacılığı uygulamasıdır.

FastPay (APK), Denizbank tarafından geliştirilen ve diğer bankalarda farklı pek çok özelliğe sahip olan uygulamalardandır. Bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için hemen her bankanın kendine özel uygulaması mevcuttur. Her banka kendi müşterileri için bu tarz bir uygulama geliştirmiş ve ödemeleri transferleri ve daha pek çok detayı bu uygulamalar üzerinden sağlamaktadır. FastPay Denizbank tarafından geliştirilen ve hangi bankanın müşterisi olduğunuz önemli olmadan kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

FastPay İndir

FastPay indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları veyahut tabletleri kullanmanız yeterlidir. Uygulama mağazasından uygulamayı bulup indirebilirsiniz. Bu işlem en fazla 5 dakikanızı alacak ve sonrasında tüm para işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde tamamlayacaksınız. Bu açıdan FastPay Apk indirip pratik ve bir o kadar da eğlenceli bir uygulamadır.

Herhangi bir bankanın müşterisi olsanız dahi bu banka uygulamasını indirip para transfer edebilir, ATM’den para çekebilir veyahut fatura yatırabilirsiniz.

FastPay Özellikler

FastPay uygulaması,  TL yüklemeden marketlerde ödeme yapmaya kadar birçok işe yarayan özel bir uygulamadır. Bilhassa kart kullanmaktan hoşlanmayanlar için cep telefonlarından ödeme yapmaya yardımcı olduğu görülmektedir. Kartsız, nakitsiz birkaç dakika içerisinde banka işlemi yapma, ödeme gerçekleştirme bu sistem üzerinden daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Cihazda çok fazla yer almayan ve tamamıyla ücretsiz şekilde kullanılabilen FastPay tüm özellikleri ile yararlı uygulamalar kategorisinde yer almaktadır. İnternet bankacılığının farklı bir boyutu olarak uygulamaların tercih edilmesi ile FastPay bankacılık da en çok tercih edilen uygulamalar arasında kabul edilebilmektedir.

    Benzer Programlar

  • CoinMarketCap Apk indir CoinMarketCap Apk indir
    TürkçeÜcretsiz65 MB
  • Nays Apk indir Nays Apk indir
    TürkçeÜcretsiz157M
  • FastPay HAKKINDA YORUM YAZIN