Fallout New Vegas Türkçe Yama

Fallout New Vegas Türkçe Yama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.90 MB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (19.90 MB)

Fallout New Vegas Oyunu için Yüzde 100 Türkçe Dil Paketi

Fallout New Vegas Türkçe yama indir, Fallout serisinin en sevilen oyunlarından birisi olup Fallout 3’ün aldığını eleştirilere nazara Steam oyunu büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştır. DLC dosyaları ve oyunu % 100 Türkçe olarak oynamak için ücretsiz yama paketidir.

Fallout New Vegas Oyun Hikayesi

Kurgusu birçok oyunda farklı olup bu nedenle başarılı bir senaryo ile oyuncularına hitap ediyor. Profesyonel oyun motoru sayesinde bizlere çok farklı bir savaş atmosferi sunuyor. Nükleer savaştan sonra dünyadan arta kalanlar içerisinde hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Bu steam dlc oyunu başlangıcında basit bir kurye olarak iş hayatına adım atıyor ve sonrasında zamanla çok güçlü bir kahraman olma yolunda ilerliyoruz.

Fallout New Vegas Türkçe yama ile oyunun ana hikayesini, görevleri ve menü seçenekleri tamamıyla Türkçe oluyor. Böylelikle görevleri anlayabiliyor ve karakterin dünyayı nasıl yönlendireceğini daha iyi görebiliyoruz. Oyunun gidişatını değiştirebilmek için tamamıyla kendi yeteneklerinizi kullanarak ilerliyoruz. Oyundaki karmaşıklıktan kurtulabilmek içinde OyunÇeviri ekibi tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan Türkçe yamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Fallout New Vegas Türkçe Türkçe Yama Kurulum

Oyundaki tüm diyaloglar olabildiğince kaliteli hazırlanmış İngilizce dilinden Türkçe diline çeviriliyor. İndirdiğiniz zip dosyasında bulunan Fallout_New_Vegas_TR_Yama_v1.00.exe dosyayı çalıştırın. Otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dizine kurulum gerçekleşecektir.

855 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Just Cause 3 Multiplayer Mod Just Cause 3 Multiplayer Mod
  İngilizceÜcretsiz
 • Hitman Contracts Türkçe Yama Hitman Contracts Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz948 KB
 • Resident Evil 5 Türkçe Yama Resident Evil 5 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz20.0 MB
 • FM 2006 Türkçe Yama FM 2006 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz4.76 MB
 • Fallout New Vegas Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN