Fallout New Vegas Türkçe Yama

Fallout New Vegas Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.90 MB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi12 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (19.90 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Fallout New Vegas Oyunu için Yüzde 100 Türkçe Dil Paketi

Fallout New Vegas Türkçe yama indir, Fallout serisinin en sevilen oyunlarından birisi olup Fallout 3’ün aldığını eleştirilere nazara Steam oyunu büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştır. DLC dosyaları ve oyunu % 100 Türkçe olarak oynamak için ücretsiz yama paketi.

Fallout New Vegas Oyun Hikayesi

Kurgusu birçok oyunda farklı olup bu nedenle başarılı bir senaryo ile oyuncularına hitap ediyor. Profesyonel oyun motoru sayesinde bizlere çok farklı bir savaş atmosferi sunuyor. Nükleer savaştan sonra dünyadan arta kalanlar içerisinde hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Bu steam dlc oyunu başlangıcında basit bir kurye olarak iş hayatına adım atıyor ve sonrasında zamanla çok güçlü bir kahraman olma yolunda ilerliyoruz.

Fallout New Vegas Türkçe yama ile oyunun ana hikayesini, görevleri ve menü seçenekleri tamamıyla Türkçe oluyor. Böylelikle görevleri anlayabiliyor ve karakterin dünyayı nasıl yönlendireceğini daha iyi görebiliyoruz. Oyunun gidişatını değiştirebilmek için tamamıyla kendi yeteneklerinizi kullanarak ilerliyoruz. Oyundaki karmaşıklıktan kurtulabilmek içinde OyunÇeviri ekibi tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan Türkçe yamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Fallout New Vegas Türkçe Türkçe Yama Kurulum

Oyundaki tüm diyaloglar olabildiğince kaliteli hazırlanmış İngilizce dilinden Türkçe diline çeviriliyor. İndirdiğiniz zip dosyasında bulunan Fallout_New_Vegas_TR_Yama_v1.00.exe dosyayı çalıştırın. Otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dizine kurulum gerçekleşecektir.

14 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Resident Evil 5 Türkçe Yama Resident Evil 5 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz20.0 MB
 • FM 2006 Türkçe Yama FM 2006 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz4.76 MB
 • Max Payne 1 Türkçe Yama Max Payne 1 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz47.4 MB
 • The Witcher 2 Türkçe Yama The Witcher 2 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz495.75 KB
 • Fallout New Vegas Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN