Fake Call 2

Fake Call 2

Versiyon/Sürüm1.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4,6M
Üreticibroken screen
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi27 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4,6M) Android indir

Fake Call 2 Android Sahte Arama Uygulamas

Fake Call 2 indir, mobilde kendi kendinizi, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi sahte arama yaparak şaka yapabileceğiniz Android sahte arama uygulamasıdır.

Android akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sahte arama uygulamasıdır. Fake Call 2 sayesinde arkadaşlarınızı başka bir kişi arıyormuş gibi görmesini ve inanmasını sağlayabilecebilirsiniz.

Fake Call 2 uygulaması gerçek aramalar ile aynı çalışma performansı sergiliyor. Aracağınız kişiyi arama yapmadan önce sahte arama yapabileceğiniz kişinin adını ve numarasını sormaktadır. Daha sonra ise sahte aramanın ne zaman yapılmasını istiyorsanız arama zamanını seçerek işlemleri tamamlamış oluyorsunuz.

Ayarladığınız saatte veya istediğiniz zaman diliminde sahte arama gerçekleştirebiliyor. Fake Call 2 uygulaması ile annenize, babanıza, abinize ve istediğiniz kişiye şakalar yapabilirsiniz. Eğer bir sahte arama uygulaması arıyorsanız Android cihazlarınıza mutlaka Fake Call 2 uygulamasını ücretsiz indirmenizi tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Talkatone: Texting & Calling Talkatone: Texting & Calling
    İngilizceÜcretsiz25M
  • Whoscall Apk indir Whoscall Apk indir
    İngilizceÜcretsiz38 MB
  • Fake Call 2 HAKKINDA YORUM YAZIN