F-Droid Apk

F-Droid Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.22 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.22 MB)

F-Droid Açık Kaynak Kodlu Ücretsiz Uygulama Mağazası

F-Droid indir, android için açık kaynak kodlu ücretsiz uygulama mağazasıdır. Tüm açık kaynak kodlu olan android uygulamaları bulur ve indirip yüklemenizde yardımcı olur.

F-Droid Nedir ve Ne İşe Yarar

Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için geliştirilmiş android açık kaynak kodlu uygulama indirme mağazasıdır. Piyasada birçok android market uygulaması yer almaktadır. Ancak F-Droid apk içerisinde sadece ücretsiz açık kaynak kodlu olan android uygulamalarına yer vermektedir. Bazı kullanıcılar popüler uygulama indirmek yerine sadece açık kaynak kodlu olan alternatif android uygulamalarını indirmek isterler. Bu tür kullanıcılara hitaben geliştirilmiştir.

F-Droid güvenliği üst düzeyde tutuyor çünkü birçok açık kaynak kodlu uygulamaların güvenlik tehtidi oluşturuyor. Güvenliği yüksek tutmasının nedenlerinden birisi açık kaynak kodlu android yazılımlar kullanıcı bilgilerine rahat ulaşabilmesidir. Eğer indirdiğiniz açık kaynak kodlu android uygulaması içerisindeki kodlarda herhangi bir güvenlik tehtidi görürseniz uygulamayı bildirip mağazadan kaldırılmasını sağlayabiliyor.

Tam bir kullanıcı dostu olan F-Droid gelişmiş ara yüz ekranı ve zengin android uygulama arşiviyle ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Sizlerde açık kaynak kodlu alternatif android uygulamaları kullanmak istiyor ve herkesden farklı kullanabileceğiniz uygulamalara ulaşmak istiyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • TutuApp indir TutuApp indir
    ingilizceÜcretsiz6.37 MB
  • APKMirror (APK Download) APKMirror (APK Download)
    İngilizceÜcretsiz1.48 MB