Excel

Excel

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.3
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu79.80 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows 10
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (79.80 MB)

Windows 10 Excell Yazı Hesap Editörü

Excel Windows 10 indir, dünya genelinde en çok kullanılan programlardan Microsoft Excel Office olarak kabul edilmektedir. Windows 10 işletim sistemine sahip olan cihazlar için son derece kullanışlı olan bu program, milyonlarca kişinin rahat rahat kullandığı Office programlarından bir tanesidir.

Özellikle iş yerlerinde kullanılsa da günlük hayatta da Excel’in tercih edildiğini görebilirsiniz. Basit bir tablo oluşturma konusunda dahi bu Office programından yardım alınmaktadır. Liste hazırlamak, düzenli bir evrak ortaya çıkarmak için Excel en önemli yardımcı kabul edilmektedir. Bu özelliği sayesinde hemen herkesin masaüstü bilgisayarında ya laptopunda bu Office programını bulabilmek mümkündür.

Excel Nedir?

Bilgisayarların olmazsa olmazlarından biri kabul edilen Excel programı, tablo oluşturma düzenleme ve paylaşma programıdır. Tercih ederseniz oluşturduğunuz tüm dosyaları kayıt altına alabilir, dilediğiniz şekilde daha sonra kullanabilirsiniz. Son derece pratik ve oldukça sade olan bu uygulama, kullanan herkesin anlayabileceği bir menüye sahiptir. Windows 10 kullanıcısı kaç yaşında olursa olsun birkaç dakikasını ayırarak bu programı anlayabilecektir. Kurulumu da kullanımı da son derece basit ve anlaşılır bir içeriğe sahiptir.

69 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Office 2019 Microsoft Office 2019
  TürkçeDeneme Sürümü
 • PDF Online PDF Online
  TürkçeÜcretsiz
 • ApowerPDF İndir ApowerPDF İndir
  TürkçeÜcretsiz14.00 MB
 • Word Windows10 Word Windows10
  İngilizceDeneme Sürümü87.00 MB
 • Excel HAKKINDA YORUM YAZIN