Everything

Everything

Versiyon/Sürüm1.2.1.371
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu0.33 MB
Üreticimanufacturer
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (0.33 MB)

Everything Dosya Arama Programı

Everything indir, Windows bilgisayara yüklü olan dosyaların hızlı bir şekilde aranmasına ve indekslenmesine olanak sunan programdır. Türkçe ara yüzü ile oldukça kolay ve kullanışlıdır. Everything programı ile sisteminizde bulunan dosyaları ararken kısıtlı kaynak kullanımı ile hızlı çözümler sunan dosya bulma programı, sürekli güncelleme özelliği ile en güncel hizmeti vermektedir.

Ücretsiz lisansa sahip olan programı her Windows işletim sistemini desteklemektedir. Akıllı arama donanımına sahip olması nedeniyle bilgisayarda aranan dosyaya birkaç işlemle ulaşmak mümkündür. Oldukça kalabalık dosyalar içerisinde kaybolan dosyaları bulmak için dosyanın adını programdaki ilgili alana girmek yeterlidir.

Everything Ne İşe Yarar?

Sıkça ihtiyaç duyulan bilgisayar dosyalarını kısa yol oluşturarak kolay ulaşılabilir hale getirmek zahmetli ve PC masaüstünü aşırı işgal edebilecek bir yöntemdir. Everything dosya arama programı ise sürekli dosya aramaktan sıkılanlar için geliştirilmiş bir yazılımdır.

Hızlı çözümler sunması nedeniyle zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olur. Google mantığı ile çalışan yazılım, henüz dosya isminin ilk harflerinin yazılmasıyla bile ilgili sonuçları karşınıza çıkarmaktadır.

Everything Bilgisayara Nasıl Kurulur?

Kurulumu da kullanımı kadar basit olan Everything programını bilgisayara indirdikten sonra çift tıklama ile çalışmaya başlayan ve setup kurmayı gerektirmeyen özelliktedir. Ayarlar bölümünden birçok özelliği kişiselleştirebilir ve bilgisayar açıldığı andan itibaren programında açılması sağlanabilir.

Neredeyse tüm bilgisayar kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceği en basit arama yazılımı olan Everything, düşük kapasitedeki yazılımına nazaran en yüksek kapasiteli dosyaları bile birkaç saniye içinde bulmaktadır.

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB
  • Everything HAKKINDA YORUM YAZIN