ESET Smart Security

ESET Smart Security

Versiyon/Sürüm9.0.318.20
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu90.9 MB
ÜreticiESET
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (90.9 MB)

ESET Smart Security Türkçe Anti Virüs Koruma Programı

ESET Smart Security, Bilgisayar kullanıcılarının tüm dosya ve internet güvenliğini sağlayan ESET Smart Security profesyonel ücretsiz anti virüs indir programıdır. Yaşadığımız teknoloji çağında bilgisayar ve internet kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan güvenlik sorununu önlemenizi sağlamaktadır. İnternet üzerinden çevirim için yapmış olduğunuz aktivitelerde sizleri virüs ve casus yazılımlardan korumaktadır.

İnternet Güvenliği!

Antivirüs Güvenlik Programı ESET Smart Security ile internet güvenliğinizi en üst seviyede tutabilmek adına detaylı profesyonel özellikler ile koruma hizmeti vermektedir. İnternet piyasasında birçok virüs koruma yazılımı bulunsada birçoğu güvenliği en iyi şekilde sağlamada yetersiz kalmaktadır. Virüs ve gelebilecek her türlü güvenlik tehlikelerine karşı etkili koruma yöntemi içermektedir.

Gelişmiş Koruma Fonksiyonları

ESET Smart Security programı ile gelişmiş koruma fonksiyonlarından faydalanabileceksiniz. Zararlı yazılım tarama temizleme, sosyal medya tarayıcısı, kimlik avı koruma desteği, firewall, bellek tarama, antivirüs koruma, güvenlik açığı koruması, hırsızlık önleme sistemi, çocuklar için ebeveyn koruması ve diğer güvenlik riski oluşturabilecek etkilere karşı adeta etten duvar örmektedir.

Kaybolan Bilgisayarınızı Bulun!

En göze çarpan ve belkide kullanıcılar için en önemli bir diğer unsurlardan birisi olan çalınan dizüstü (lap-top) bilgisayarlarınızı bulma imkanına sahip olabilirsiniz. ESET Smart Security 9 key antivirüs programı ile çokça seyehat ettiğimiz laptop bilgisayarları bir yerde unutmamız, otobüs veya uçaklarda kalma olasılığı yüksek olabiliyor. Bu soruna çözüm üreten güvenlik şirketi kaybolan bilgisayarın konumunu başka bir bilgisayara aktarıp kolayca bulma olasılığına sahip olabilirsiniz.

ESET Smart Security Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • ESET Smart Security HAKKINDA YORUM YAZIN