ESET Online Scanner Türkçe

ESET Online Scanner Türkçe

Versiyon/SürümESET Online Scanner
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.7 MB
ÜreticiESET
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.7 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Puan 4,50 .5)
Loading...

Online Profesyonel Virüs Tarama Programı

Windows bilgisayarlar üzerinden ücretsiz online virüs taraması yapıp bulduğu virüsleri temizleme ve silme programıdır. Bilgisayar ve tarayıcılar üzerindeki virüsleri tamamen temizleyerek kolaylıkla silebilen Türkçe anti virüs programıdır.

Online Antivirüs Temizleme Programı

ESET Online Scanner Çevirim içi Türkçe Virüs Silme Programı ile kapsamlı virüs taraması yapmanızı sağlayıp virüsleri silme aktivitesi göstermektedir. Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera ve diğer çeşitli internet tarayıcılarında bulunan tüm virüsleri temizliyor. Bilgisayar ve internet güvenliğini profesyonelce sağlayan virüs programı ücretsiz ve Türkçe dil desteği paketiyle hizmet veriyor.

Anlık olarak gerçek zamanlı tarama yaparak diğer güvenlik programlarının yanı sıra bulduğu tüm yapışkan, malware, casusluk ve antivirüs zararlı içeriklerini anında temizliyor. Eğer sizlerde bilgisayar sisteminin virüs programları tarafından yavaşladığını düşünüyorsanız tam sizlerin kullanabileceği gibi tasarlanmış virüs yazılımıdır.

Online Virüs Taraması

ESET Online Scanner Türkçe Virüs Tarama Programı ile en iyi taramayı yapabilmeniz için gerekli olan eklentileri kurmanız gerekiyor. Gerekli eklentileri yüklendikten sonra sistem üzerinde bulunan tüm dosyalar arşiv dosyalarıda dahil olmak üzere detaylı tarama yapar. Online virüs tespiti yapılan zararlı yazılımların anından silinmesini sağlar.

Önemli Not: Internet Explorer tarayıcısı dışında başka bir tarayıcıda ESET Online Scanner programını açmanız durumunda mutlaka ESET Smart Installer programını yüklemeniz gerekmektedir.

Programın Ekran Görüntüsü

1325 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Dev Secure Dev Secure
  TürkçeÜcretsiz14.25 MB
 • Dr. Web Antivirus Dr. Web Antivirus
  İngilizceÜcretsiz413 MB
 • Chomar Antivirüs (Windows) Chomar Antivirüs (Windows)
  TürkçeÜcretsiz581 KB
 • USB Disk (Flash) Security USB Disk (Flash) Security
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • ESET Online Scanner Türkçe HAKKINDA YORUM YAZIN