ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

Versiyon/Sürüm9.0.377.0
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu88,79 MB
ÜreticiESET
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (88,79 MB) iOS indir Android indir

ESET NOD32 Popüler Bilgisayar Virüs Temizleme Programı

ESET NOD32 Antivirus programı indir, Antivirus bilgisayar koruma programları arasında bildik ve popüler bir yere sahip Türkçe ESET NOD32 indir sizlerin bilgisayarlarını korurken sistem gereksinimi olarak oldukça minumum seviyede bir güç harcamaktadır.

Esed Nod32 Antivirüs

ESET NOD32 Antivirus

Program akıllı savunma sistemi sayesinde sizler bilgisayarında çalışırken oyun oynarken veya herhangi bir işlev yaparken arka planda  çalışmakta tehlike hissettiği anda kendisi müdahale etmektedir. Bu müdahale  anında sizlere bir açılır pencere veya sesli uyarı yapmadan sizleri rahatsız etmeden bu işlemini gerçekleştirmektedir.

ESET NOD32 antivirus progamı  özel tarama özelliği ile bütm diskteki tehlikeleri tarar bulduğu dosyaları  direk silmeyip karantina altına almakttadır.  Virüslere karşı güçlü olan programda özel olarak geliştirlmiş yapısı ile   casus yazılımları ,zararlı yazılımları direk algılamakta ve çalışmasına müsade etmemektedir.

ESET NOD32 görünüm olarak ve yapımı olarak  kolay bir kullanıma sahiptir. Dışarıdan bilgisayarınıza takılan donanım, disket, flash bellek  gibi  cihazlara karşı duyarlı anında tarama yaparak sizlerin bilgisayarına zarar gelmesini engellemektedir. Zamanlı çalışma aktivitesi ile sürekli kendini denetlemketedir ve otomatik ünternet üzerinen kendisini güncellemektedir.

Microsoft Outlook gibi piyasada popüler olarak kullanılan mail programları ile entegre bir şekilde çalışan Eset NOD32  çok fonksiyonlu olarak  hizmet vermektedir. Her bilgisayarda olması gerek koruma programı sizlere sadece antivirüs  korumasından ziyade çok fonksiyonlu hizmetleri ile sizlere başarılı bir himzet sunmaktadır.

ESET NOD32 Antivirus Özellikleri

ESET SysInspector ve ESET SysRescue sistemi il  bilgisayarlarında  kurtarma diski oluşturabilirsiniz.

Eset bilgisayarınıza oturan bir kişinin sizin izniniz olmadan  program üzerinde değişikli ayarlarında oynamamasını sağlayabilirsiniz.

Programın gelişmiş sekmesi altına girerek  programın nasıl çalıştığını incelem şansınız olacaktır.

 • Akıllı arama  özelliği
 • Temiz ve güvenli  e-posta
 • Çıkarılabilir disk Güvenliği
 • Sistem Araçları
 • Şifre Koruma Özelliği

Esed Antivirüs ve güvenlik koruma programının bilgisayarınıza 34 bit ve 64 bit olarak uyumlu tasarımlarından sisteminize uyumlu olanı indirmeniz gerekmektedir. En iyi virüs koruma yazılımları arasında en çok tercih edilip kullanılan programın ekran görüntüsü ve diğer görüntülerini inceleyerek bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıda yer ala kaliteli ekran fotoğraflarını inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • McAfee Stinger McAfee Stinger
  İngilizceÜcretsiz52 MB
 • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
  İngilizceÜcretsiz10 MB
 • ESET NOD32 Antivirus HAKKINDA YORUM YAZIN